Noc Kupały 2024

Noc Świętojańska 2024. Gwiazdy hitu Netflixa zapozowały w wyjątkowej sesji fotograficznej! Mamy ZDJĘCIA!

2024-06-13 7:53

Bridgertonowie w klimacie nocy świętojańskiej z Warszawą w tle! Gwiazdy hitu Netflixa w obiektywie Alexiego Lubomirskiego! Netflix zorganizował w warszawskiej scenerii wyjątkową sesję zdjęciową z udziałem Adjoy Andoh oraz Claudii Jessie – aktorek serialu Bridgertonowie – zapraszając do współpracy Alexiego Lubomirskiego. Ceniony fotograf, który zasłynął z portretowania gwiazd i arystokracji, w tym projekcie postanowił nawiązać do atmosfery zbliżającej się nocy świętojańskiej.

Wspaniale było zrobić zdjęcia w Polsce! Podczas sesji inspirowaliśmy się uroczystością nocy świętojańskiej, wykorzystując kwiaty, girlandy i taniec. Mając w tle panoramę Warszawy, czekaliśmy dokładnie do chwili, gdy słońce schowa się za horyzontem, a następnie sfotografowałem Adjoę i Claudię wraz z tańczącymi ludźmi – mówi o sesji Alexi Lubomirski.

Fotografie oparte są na rodzimych legendach i wyobrażonym świecie rodem z epoki romantyzmu. Łączą się w słowiańską opowieść o celebrowaniu energii zakorzenionej w żywiole rzeki i świętowaniu cyklu życia. Klasyczne motywy z mitologii dialogują z nowoczesnymi elementami, przekazując uniwersalne przesłanie o sile wspólnoty. Sesja odbyła się przy malowniczym moście Poniatowskiego z panoramą Warszawy w tle. Alexi Lubomirski, którego korzenie sięgają polskiego książęcego rodu Lubomirskich, wydobył tajemniczy i subtelny nastrój nadwiślańskiego brzegu.

Czytaj też: Bridgertonowie. Książki po kolei. Jak czytać powieści Julii Quinn?

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

To była jedna z najbardziej niesamowitych sesji zdjęciowych, w jakich wzięłam udział! Plan zdjęciowy był niezwykły, współpracowaliśmy z cudownymi ludźmi, a cały klimat sesji był naprawdę magiczny – mówi aktorka Claudia Jessie.

Ta sesja była cudowna! Spotkaliśmy się nad Wisłą w Warszawie i stworzyliśmy zdjęcia, które nawiązują do nierealistycznego świata, bliskiego estetyce naszego serialu, i jednocześnie celebrują życie samo w sobie. Wciąż mam w głowie ten obraz – symbol kręgu odradzającego się życia, gdy słońce zachodziło nad rzeką – dodaje Adjoa Andoh.

Bridgertonowie sezon 3 - premiera odcinków

Sesja odbyła się podczas pobytu aktorek w Polsce i towarzyszyła promocji kolejnej części trzeciego sezonu serialu Bridgertonowie. To akcent wieńczący odwiedziny aktorek w Warszawie, które wcześniej spotkały się z fanami z Polski, Czech i Rumunii na Towarzyskim Wydarzeniu Sezonu.Pierwsza część trzeciego sezonu serialu Bridgertonowie dostępna jest na Netflixie od 16 maja. Druga część pojawiła się w serwisie 13 czerwca br.

Quiz. Bridgertonowie - co pamiętasz z poprzednich części serialu? Sprawdź się przy filiżance herbaty!

Pytanie 1 z 10
Na sam początek proste pytanie. Która z sióstr Bridgerton była najstarsza?