Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: internet /.facebook.com/LEGOPolska

LEGO

Nowe zestawy LEGO Marvel. Statki z filmu "Strażnicy Galaktyki Vol. 3."

2023-05-18 16:16

Fani Marvela i klocków LEGO będą zachwyceni. W najnowszych zestawach kultowych klocków znajdziecie pojazdy i postacie z filmu „Strażnicy Galaktyki Vol.3”. Jak wyglądają nowe zestawy z serii LEGO Marvel i ile kosztują. Wszystkie informacje na ten temat nowych zestawów od LEGO znajdziecie w artykule.

Zestawy LEGO z filmu „Strażnicy Galaktyki Vol. 3”

Największym i najdroższym zestawem LEGO inspirowanym filmem „Strażnicy Galaktyki Vol. 3” jest charakterystyczny LEGO Marvel: Nowy statek Strażników (76255). Ten imponujący statek kosmiczny to tak naprawdę trzy statki kosmiczne w jednym!Statek ma otwierany kokpit z miejscem na trzy minifigurki, tajną komorę na kolejną minifigurkę, schowki na broń i akcesoria. Model zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych, bo tak jak filmie od głównego statku można odłączyć dwa małe statki kosmiczne. Zestaw zawiera pięć minifigurek z filmu: Mantis, Draxa, Star-Lorda, Nebulę i Adama Warlocka. Po złożeniu statku kosmicznego otrzymamy model o wymiarach 31 cm wysokości, 21 cm długości i 26 cm szerokości.

Kolejnym statkiem kosmicznym z serii jest LEGO Marvel: Statek kosmiczny małego Rocketa (76254). Ten zestaw zawiera statek kosmiczny, którego mały Rocket używa do ucieczki przed swoimi twórcami. Statek ma otwierany kokpit, regulowane podwozie i dwa miotacze klocków. Oprócz uroczej figurki małego Rocketa zestaw zawiera minifigurkę dorosłego Rocketa.

Najtańszym zestawem z nowej serii inspirowanej filmem jest zestaw LEGO Marvel: Kwatera Strażników Galaktyki (76253). W zestawie odtworzona została kwatera superbohaterów ze „Strażników Galaktyki Vol. 3”. W zestawie znajdują się narzędzia, gadżety i stół oraz minifigurki Groota i Star-Lorda.

Nowe zestawy LEGO Marvel – ceny zestawów

Zestaw LEGO Marvel: Nowy statek Strażników (76255) kosztuje na oficjalnej stronie LEGO: 479,99 zł.Zestaw LEGO Marvel Statek kosmiczny małego Rocketa (76254) kosztuje 159,99 zł.zestaw LEGO Marvel: Kwatera Strażników Galaktyki (76253) kupicie już za 45,99 zł.