LEGO

Nowy zestaw LEGO Icons PAC-MAN Arcade. Stwórz kultowy automat do gry!

2023-05-23 11:27

Nowy zestaw LEGO Icons PAC-MAN Arcade to szczegółowe odtworzenie klasycznej gry zręcznościowej z lat 80! To nie przypadek, że nowy zestaw LEGO został ogłoszony tego samego dnia, w którym ukazała się oryginalna gra w 1980 roku! Sprawdźcie, jak wygląda i ile kosztuje zestaw LEGO PAC-MAN!

Nowy zestaw LEGO PAC-MAN Arcade

Grupa LEGO i Bandai Namco świętują 43. rocznicę wydania gry PAC-MAN, prezentując nowy klasyczny zestaw LEGO ICONS PAC-MAN Arcade 10323. Niewątpliwie ta gra jest jedną z najbardziej znanych i nostalgicznych gier zręcznościowych wszech czasów. Nowy zestaw pozwoli wam na odwzorowanie z klocków automatu do gry PAC-MAN.Ciekawostka - przy okazji promocji nowego zestawu firma LEGO ujawniła, że ​​słynny żółty kolor PAC-MANA ​​został zainspirowany charakterystycznym kolorem Grupy LEGO!

Co zawiera zestaw LEGO PAC-MAN?

Nowy zestaw od LEGO przedstawia zręcznościową wersję gry PAC-MAN i chociaż nie jest to gra, to ruchome elementy zestawu pozwalają odtworzyć słynne pościgi PAC-MAN’a polegające na pożeraniu duchów. Ponadto budowniczowie mogą tworzyć duże, kolorowe wersje PAC-MANA, BLINKY'EGO i CLYDE'a z klocków, które obracają się na podstawce i można je ustawić na górze zestawu lub osobno.Zestaw posiada podświetlaną wrzutnię na monety, a wewnątrz szafki ukryty jest mały zestaw, przedstawiający kobiecą minifigurkę grającą w PAC-MANA ​​na pasażu.Zestaw składa się z 2651 elementów i po złożeniu ma wymiary: wys.: 32 cm, szer.: 25 cm, głęb.:17 cm.

LEGO ICONS PAC-MAN Arcade – premiera, cena

Członkowie LEGO VIP będą mieli wcześniejszy dostęp do zakupu zestawu LEGO PAC-MAN Arcade od 1 czerwca 2023 r. na stronie LEGO.com/PAC-MAN. W sklepach LEGO zestawy będą dostępne dla wszystkich od 4 czerwca 2023 r. w zalecanej cenie detalicznej 1279,99 zł.