LEGO

Nowy zestaw od LEGO. Spodoba się fanom wikingów

2023-09-12 11:57

Już wkrótce dostępny będzie zestaw, który spodoba się wielbicielom wikingów. Fani skandynawskich klimatów i kultowych klocków LEGO będą mogli zbudować swoją własną Wioskę Wikingów. Zobaczcie, jak wygląda nowy zestaw od LEGO i kiedy będzie dostępny w sklepach.

Nowy zestaw od LEGO Wioska Wikingów

Zarówno starsi wielbiciele serialu Wikingowie, jak i młodsi fani Jeźdźców smoków zapewne docenią najnowszy zestaw od LEGO Wioska Wikingów. W ofercie LEGO pojawiały się już m.in. zestawy z typowymi statkami nordyckich wojowników. Teraz wielbiciele skandynawskich klimatów oprócz drakkarów będą mogli zbudować wioskę dla słynnych wojowników. W zestawie LEGO Wioska Wikingów (21343) znajduje się w sumie z 2103 elementów, z których zbudować można: warsztat kowalski, kuźnię, dom jarla, wieżę strażniczą i jaskinię. Kuźnia i dom jarla mają odczepiane dachy, a z wieży strażniczej można usunąć ścianę, aby podziwiać wnętrze i bawić się w środku budynków. Zestaw można łatwo rozdzielić na 3 części, co ułatwi jego przenoszenie i ewentualne rozbudowywanie. W zestawie znajdują się także części do budowy wiszącego mostu łączącego posterunek z wieżą strażniczą i cztery minifigurki z akcesoriami, jest to: kowal, jarl, tarczowniczka i łucznik. Zestaw ma wiele drukowanych klocków z charakterystycznymi ozdobami wikingów.

LEGO Wioska Wikingów - dostępność i cena

Na oficjalnej stronie LEGO zestaw Wioska Wikingów trafił już do przedsprzedaży. Jednak wysyłka produktu rozpocznie się dopiero 1 października. Zainteresowani tym zestawem będą musieli za niego zapłacić 639,99 zł.

QUIZ. Te zabawki w czasach PRL były niezwykle popularne! Tez się nimi bawiliście?

Pytanie 1 z 10
1. Szczególnie popularną zabawką w PRL-u była imitacja zwierzęcia „na biegunach”. O jakim zwierzęciu mowa?