One Piece 2. Trwa castning nowej bohaterki! Ta postać przypomina Wednesday

i

Autor: Toei Animation, Netflix Zdjęcie poglądowe

Manga i Anime

One Piece 2. Trwa castning nowej bohaterki! Ta postać przypomina Wednesday

2024-05-24 11:50

Casting do drugiego sezonu fabularnej wersji One Piece trwa! Poszukiwani są aktorzy, którzy wcielą się miedzy innymi w Vivi, Nico Robin, Smokera, Tashigi i Miss Valentine. Netflix poszukuje również aktorki do roli Miss Golden Week. Według zamieszczonego w serwisach społecznościowych ogłoszenia musi być mocno w typie... Wednesday Addams!

W postać Miss Golden Week wcielić może się kobieta dowolnego pochodzenia etnicznego. Ważne, by miała 18 lat lub więcej, aby grać mogła zarówno nastolatkę, jak i później młodą kobietę. Miss Goldem Week to bowiem 'powracająca gwiazda gościnna'. A inne wymagania? Z ogłoszenia dowiadujemy się między innymi, że musi to być śmiertelnie poważna osoba w typie Wednesday Addams. Nasza bohaterka to to nieco stuknięta zabójczyni z nadprzyrodzoną siłą perswazji. Potrafi zmieniać ludzi w żywe lalki i zdecydowanie preferuje ten typ zawierania znajomości zamiast przyjaźni. Ale nasi bohaterowie, którzy będą musieli się z nią zetkną odwrócą sytuację na swoją korzyć.

Co ciekawe, w zaproszeniu do castingu wspomniano również, że sezon 2 One Piece od Netflix będzie liczył 8 odcinków!

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

One Pice 2 - kiedy na Netflix nowe odcinki?

Netflix oficjalnie zamówił drugi sezon, o czym informowaliśmy już we wrześniu 2023. One Pice to opowieść o przygodach legendarnych bohaterów oparta na bestsellerowej mandze Eiichira Ody. Manga ma ponad 1000 rozdziałów. W pierwszym sezonie obejrzeliśmy jedynie fragment tego, co oferuje materiał źródłowy.

W rozmowie z Deadline producenci One Piece - Marty Adelstein i Becky Clements, reprezentujący firmę Tomorrow Studios, powiedzieli o planach związanych z tym serialem. Filmowcy ujawnili, że chcą, by na platformę trafiło łącznie aż 12 sezonów!

W tym momencie mamy ponad 1080 rozdziałów mangi… Mamy z Mattem Owensem [jeden z showrunnerów One Piece] plany na to, jak rozbić to na wiele sezonów, i myślę, że nawet gdybyśmy zrobili sześć sezonów, to prawdopodobnie wykorzystalibyśmy tylko połowę rozdziałów mangi. To naprawdę może trwać i trwać, i trwać – dodała Clements w wywiadzie z Deadline.

One Piece. QUIZ! Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody Luffy'ego i jego przyjaciół

Pytanie 1 z 12
Kto wysysa całą truciznę z ciała Luffy'ego?