Pamiętniki wampirów - obsada po latach

i

Autor: TVN/WB

SERIALE

Pamiętniki Wampirów. Gwiazda serialu trafiła do szpitala. Wypadek był poważny!

2024-06-06 9:01

Pamiętniki Wampirów to popularny serial, który wprowadzał nas w tajemniczy klimat amerykańskiego miasteczka. Nina Dobrev wcieliła się w główną bohaterkę produkcji - Elenę, jak również jej piękną wampirzycę Katherine Pierce. Gwiazda opublikowała informacje w mediach społecznościowych o poważnym wypadku na rowerze elektrycznym. Konieczna była operacja!

Nina Dobrev trafiła do szpitala  po poważnym wypadku na rowerze elektrycznym. Aktorka ujawnia, że ​​„operacja zakończyła się sukcesem”, pokazując kciuki do góry na zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych. 35-letnia gwiazda Pamiętników Wampirów o swoich problemach zdrowotnych w związku z wypadkiem informowała już w zeszłym miesiącu. Konieczna była między innymi orteza, a wygląda na to, że aktorka szybko nie dojdzie do pełni zdrowia.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Nina Dobrev w szpitalu. Pokazała zdjęcia po operacji!

W sieci pojawiło się wiele komentarzy od fanów i przyjaciół, którzy wspierają aktorkę w trudnym dla niej okresie. Shauna White, chłopak Niny napisał: „WSZYSCY CIĘ KOCHAMY”.

- Dziękuję wszystkim, którzy przesyłali miłe wiadomości, myśli, modlitwy i dobre wibracje. Poczułam wsparcie i pozytywną energię. - dziękowała gwiazda w opisie zdjęcia na Instagramie.

Pamiętniki Wampirów - tak obsada wygląda po latach. Zobaczcie poniższą galerię!

Pamiętniki Wampirów: QUIZ. Ile pamiętasz z serialu? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię córka Katherine?