Pamiętniki Wampirów QUIZ. Jak dobrze pamiętasz serial i jego bohaterów?

i

Autor: Grafika promująca sezon/ materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

SERIALE

Pamiętniki Wampirów QUIZ. Jak dobrze pamiętasz serial i jego bohaterów?

2024-06-20 20:17

Pamiętniki Wampirów to amerykański serial fantastyczny stworzony na podstawie serii powieści L.J. Smith. Emitowany było od września 2009 i nie da się ukryć - pokochaliśmy jego bohaterów! I to do tego stopnia, że po jego emisji powstała nawet kontynuacja! Pamiętacie coś jeszcze z losów Eleny? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Pamiętniki Wampirów opowiadały historię Eleny i jej przyjaciół ze szkoły. W normalne i zwyczajnej szkole wszystko układało się do czasu, aż w mieście zawitało dwóch tajemniczych braci, którzy powrócili do rodzinnej posiadłości po latach nieobecności. Stefan i Damon są wampirami, którzy nie mogą wprost uwierzyć, że zwyczajna nastolatka wygląda tak samo jak Katherine Pierce wampirzyca, która 'podarowała' im nieśmiertelne życie. W rolach głównych wystąpili: Paul Wesley, Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Candice King, Kat Graham, Michael Trevino, Zach Roerig i Matthew Davis.

Przystanek wiedeński w centrum Bydgoszczy już gotowy

Pamiętniki Wampirów: QUIZ. Ile pamiętasz z serialu? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię córka Katherine?

Pamiętniki Wampirów: QUIZ. Ile pamiętasz z serialu?

Byłeś prawdziwym fanem Pamiętniki Wampirów? Teraz możesz sprawdzić, czy nie przydałaby Ci się powtórka! 10 na 10 łatwo zdobyć nie będzie! Powodzenia!