Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

PC Game Pass

PC Game Pass Czerwiec ze zniewalającą grą RPG! W tą perełkę nie zagrają wszyscy

2024-06-13 8:27

W ramach stale rozwijającej się usługi Microsoft, PC Game Pass, do katalogu gier dodano nowy tytuł Depersonalization. To już piąta gra, która zawitała w czerwcu 2024 roku do PC Game Pass.

Depersonalization w PC Game Pass

Depersonalization studia MeowNature to RPG 2D, który pierwotnie został wydany jako tytuł Early Access na Steam w grudniu 2022 roku. Produkcja jest mocno inspirowana grą planszową Call of Cthulhu opartą na tytułowym opowiadaniu pioniera horroru, H.P. Lovecrafta. Depersonalization spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony miłośników gier RPG, co podkreśla fakt, że obecnie na platformie Steam może pochwalić się prawie 3500bardzo pozytywnymirecenzjami użytkowników.

Czytaj też: Xbox Game Pass. 18 czerwca ze świetnym horrorem! Perełka wystraszy graczy

Depersonalization trafiła do PC Game Pass wraz z dniem 12 czerwca. Chociaż projekt jest nadal we wczesnym dostępie, na liście aplikacji Xbox nie ma wzmianki o programie Game Preview. Czas pokaże, czy będzie to miało jakikolwiek wpływ na częstotliwość aktualizacji, jakich abonenci Microsoftu będą mogli oczekiwać od RPG w przyszłości.

Chociaż jej historia i sceneria w dużej mierze opierają się na Call of Cthulhu, estetyka pikselowa gry została mocno zainspirowana mediami anime. To sprawia, że ​​Depersonalizacja jest dość odrębnym pakietem, nawet wykraczającym poza sferę gier RPG w stylu Lovecrafta. I chociaż szacuje się, że pojedyncze przejście zajmuje tylko około sześciu godzin, gra oferuje wiele opcji fabularnych, które prowadzą do rozgałęzień narracji.

Depersonalization

i

Autor: Steam
PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?