Pokemon Day 2024

i

Autor: The Pokemon Company

Pokemon

Pokemon Day 2024 — Wszystkie najważniejsze ogłoszenia! GO, Sleep, Scarlet & Violet i wiele więcej

2024-02-28 7:51

Wydarzenie Pokemon Day to coroczne święto upamiętniające rocznicę premiery Pokemon Red & Green w Japonii. Podczas uroczystości The Pokemon Company organizuje transmisję na żywo, w której ogłasza nowe tytuły i aktualizacje istniejących gier. Jeśli zastanawiasz się, co zostało ogłoszone, w tym artykule uzyskasz wszystkie informacje.

Spis treści

  1. Pokemon Day 2024 — Wszystkie ogłoszenia podczas wydarzenia
  2. Pokemon Scarlet & Violet Tera Raidy
  3. Wydarzenie Pokemon Go
  4. Pokemon Sleep otrzymuje nowe przedmioty legendarne
  5. Pokemon Masters EX otrzyma nowe drużyny
  6. Pokemon Cafe Remix otrzymuje Gimmighoul
  7. Pokemon Unite i nowości
  8. Karty kolekcjonerskie Pokemon
  9. Pokemon Legends: Z-A

Pokemon Day 2024 — Wszystkie ogłoszenia podczas wydarzenia

Pokemon Scarlet & Violet Tera Raidy

Gry 9. Generacji będą gospodarzami trzech siedmio-gwiazdkowych wydarzeń Tera Raid, w których wystąpią Mighty Charizard, Mighty Venusaur i Mighty Blastoise. Raidy Tera odbędą się od 28 lutego 2024 r. do 17 marca 2024 r., a inauguracją będzie Venusaur.

Czytaj też: Anime Pokemon Horizons zalicza opóźnienie na platformie Netflix. Wiemy, kiedy zadebiutuje

Wydarzenie Pokemon Go

Pokemon Go będzie współpracować z anime Horizons podczas specjalnego wydarzenia, które odbędzie się w dniach od 5 marca 2024 r. do 11 marca 2024 r. Uroczystość będzie oznaczać debiut Charcadeta i nowego przebranego Pokemona – Kapitana Pikachu.

Pokemon Sleep otrzymuje nowe przedmioty legendarne

Aplikacja do śledzenia snu oficjalnie doda trio Legendarnych Generacji 2 – Entei, Raikou i Suicune – począwszy od typu elektrycznego w marcu 2024 r.

Pokemon Masters EX otrzyma nowe drużyny

W celu uczczenia 4,5-lecie swojego istnienia, Pokemon Masters EX wprowadzi Geetę i Glimmorę 28 lutego 2024 r., a następnie Silver i Tyranitar 1 marca 2024 r. Sygna Suit Gladion i Magearna zostaną również zaprezentowane w Photo Creatorze.

Pokemon Cafe Remix otrzymuje Gimmighoul

W tej bezpłatnej grze logicznej wprowadzono nagrody Gimmighoul Coin, więcej strojów oraz dodatek Koraidon i Miraidon.

Pokemon Unite i nowości

Pokemon Unite ujawniło, że Miraidon dołączył już do składu gry, Falinks pojawi się w kwietniu, a Ceruledge zadebiutuje w nieznanym terminie. Gracze mogą także wymienić kod POKEDAY24 na 3-dniową ograniczoną licencję Miraidon i platynowy emblemat doładowania Miraidon.

Karty kolekcjonerskie Pokemon

Wydana w 2024 roku Pokemon Trading Card Pocket to gra mobilna skupiająca się na kolekcjonowaniu kart kolekcjonerskich. Pozwala trenerom wirtualnie otwierać pakiety kart kolekcjonerskich, handlować ze znajomymi, a nawet z nimi walczyć.

Pokemon Legends: Z-A

Pokemon Legends: Z-A było prawdopodobnie największą odsłoną Pokemon Day 2024. Mimo że premiera nastąpi dopiero w 2025 r., wielu fanów serii Legends już nie może się doczekać powrotu ukochanego formatu.

Szymon Hołownia w Krakowie

Pokemon QUIZ — Którym Pokemonem jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój ulubiony sezon serialu Pokemon?