Fort Solis

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=354176&name=Fort+Solis+Wallpapers

Gry

Polska gra z gwiazdą The Last Of Us otrzymała datę premiery!

2023-06-28 12:00

Polskie studia branży gier wideo rosną w siłę i jest to dla graczy świetna informacja. Tym razem producenci z Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games postanowili zaprezentować nową grę horror science fiction o nazwie Fort Solis. To nie koniec dobrych informacji, ponieważ w produkcji usłyszymy gwiazdy The Last of Us oraz Red Dead Redemption 2.

Fort Solis polskiego oraz brytyjskiego studia zmierza do graczy wielkimi krokami! Gra ma zapewnić nam doznania rodem z najlepszych psychodelicznych horrorów science fiction. Trzecioosobowa przygodówka Fallen Leaf oraz Black Drakkar Games otrzymała właśnie datę premiery, która zaplanowana jest na 22 sierpnia 2023 roku. Fort Solis ukaże się zarówno na konsolę Sony PlayStation 5, jak i PC. To jednak nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowali dla nas deweloperzy, ponieważ prócz fabularnego zwiastuna dowiedzieliśmy się, że w produkcji wystąpią znane postacie z The Last Of Us oraz Red Dead Redemption.

Mowa tutaj o światowych gwiazdach growego dubbingu takich jak Troy Baker, który użyczył głos Joelowi w The Last of Us oraz Roger Clark, dubbingujący postać Arthura Morgana w grze Rockstar Games Red Dead Redemption II.

Fort Solis

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=354176&name=Fort+Solis+Wallpapers Link: https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=354176&name=Fort+Solis+Wallpapers

Sam trailer prócz prezentacji znanych głosów ukazuje również kawałek historii Jacka Leary’ego, czyli inżyniera przebywającego w marsjańskiej kolonii. Ten na wezwanie tytułowej stacji wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw. Podczas przemierzania stacji międzyplanetarnej będziemy musieli dowiedzieć się, co faktycznie wydarzyło się z personelem oraz w jakim celu tak naprawdę wybudowano to miejsce. Szykuje się duży rywal dla Dead Space i Callisto Protocol! Wyczekujecie Fort Solis?

A.M.ŻUKWOSKA: OPOZYCJA POWINNA PRZEDSTAWIĆ WSPÓLNIE MINIMUM PROGRAMOWE

QUIZ. Słynne role Bogusława Lindy. Pamiętasz znane cytaty aktora?

Pytanie 1 z 8
Bogusław Linda wcielił się przed laty w rolę tak zwanego Dzidka, byłego pracownika telewizji. To bohater filmu: