PS Plus

i

Autor: Sony

PS Plus

PS Plus czerwiec 2024. Hit GOTY AAA już w abonamencie! Musicie ją sprawdzić

2024-06-16 18:19

PlayStation Plus Czerwiec wprowadzi do swojego katalogu kilka znaczących gier, a jedną z nich będzie hit, którego subskrybenci nie mogą przegapić. Mowa tutaj o produkcji Rockstar Games z otwartym światem, na którym wychowało się wielu z nas.

PS Plus Extra i Premium w czerwcu z GTA: San Andreas

Jak ogłoszono na oficjalnym blogu PlayStation, 7 czerwca do usługi PlayStation Plus Extra i Premium dodane zostanie Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition. Oryginalne San Andreas pozostaje jednym z najważniejszych tytułów w historii gier, jak i samej serii Grand Theft Auto. Choć klasyczna wersja gry nie jest już dostępna na współczesnych konsolach PlayStation, The Definitive Edition udostępnia ją w zremasterowanej formie.

Czytaj też: PS Plus Czerwiec 2024 z kolejną niespodzianką! Sony z prezentem dla graczy. Odbierzecie za darmo

GTA: San Andreas – Edycja Ostateczna, chociaż spotkała się z falą krytyki, od czasu premiery w 2021 r. wprowadzono kilka kluczowych poprawek, dzięki czemu doświadczenie z gry jest znacznie lepsze. Jednak uwzględnienie kreskówkowej aktualizacji graficznej będzie ostatecznie kwestią indywidualnych preferencji.

GTA: San Andreas z pewnością nie jest jedyną klasyczną opcją dla abonentów PS Plus w czerwcu, a członkowie Premium otrzymają także dostęp do Tomb Raider Legend, Star Wars: The Clone Wars oraz Sly Cooper i Thievius Raccoonus. Jednak może to być najbardziej oczywista pozycja obowiązkowa i zdecydowanie jest to gra, w którą powinien zagrać każdy współczesny fan GTA.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

GTA San Andreas QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 12
Dlaczego CJ wrócił do San Andreas?