PS Plus

i

Autor: Sony

PS Plus

PS Plus Czerwiec 2024. Sony zaskakuje darmowym prezentem! Można go odbierać

2024-06-16 18:16

Ledwo zaczął się czerwiec, a już gracze PlayStation Plus cieszą się z niespodzianek-gratisów. Ci z was, którzy subskrybują usługę PS Plus, będą teraz mieli dostęp do Call of Duty: Modern Warfare III i nowego pakietu bojowego Warzone.

PS Plus oferuje darmowy pakiet do CoD MW 3

Wiemy, wiemy – Modern Warfare III nie było tym, na co liczył fandom. Jednak pomimo tak trudnego początku, jedna z lepiej sprzedających się części z serii nadal ma się dobrze. Pakiet bojowy zawiera wybór przedmiotów, w tym zupełnie nową skórkę Operatora, a także plany Composition Carbine AR i Brushstroke Ballistics Sniper.

Czytaj też: Call of Duty Black Ops 6 z fatalnymi informacjami dla graczy PlayStation 5. Zabraknie jednej rzeczy

Jak wspomnieliśmy wcześniej, tylko posiadacze PS Plus będą mogli zdobyć ten specjalny pakiet. Mimo że w ofercie dostępna jest szeroka gama przedmiotów, fani nie są tak zachwyceni pakietem bojowym, jak nowym Black Ops 6. To wszystko podsyciły jeszcze bardziej informacje o bardziej rozbudowanym trybie zombie oraz znalezieniu się w dniu swojej premiery w Xbox Game Pass.

Jeśli jednak chcesz zdobyć darmowy gratis i spędzić jeszcze trochę czasu z Modern Warfare 3 przed premierą Black Ops 6, ten pakiet bojowy PS Plus jest na to przyzwoitym sposobem.

Modern Warfare 3 pakiet PS Plus

i

Autor: Activison / Sony
5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?