PS Plus

i

Autor: Sony

PS Pus

PS Plus Kwiecień 2024 w ogniu krytyki! Fani komentują działania PlayStation

2024-03-27 7:29

Chociaż każdy miesiąc przynosi nam nowe dodatki, czy gry do różnych katalogów usługi PlayStation Plus Essential, Premium i Extra, nie każde z nich muszą odpowiadać fanom. Teraz ujawniono, że łącznie 11 gier opuści usługę Sony.

11 gier odchodzi z usługi PS Plus w Kwietniu 2024 r.

Te tytuły to Bassmaster Fishing 2022, Chicken Police - Paint It RED, Dangerous Golf, Everspace, Fighting EX Layer, Ghostbusters: The Video Game Remastered, Gunvolt Chronicles Luminous Avenger IX, Necromunda: Underhive Wars, Reel Fishing: Road Trip Adventure, R- Typ Final 2 i SoulCalibur 6. I chociaż nie są to jakieś niesamowite gry, wszyscy mamy różne gusta i te odejścia prawie na pewno rozczarują niektórych graczy.

Czytaj też: God of War Ragnarok z nowym dodatkiem dla fanów gry! Wciel się w Kratosa lub Atreusa

Muszę przyznać, że żadna z nich nie była na moim radarze, więc po zeszłym miesiącu i próbach ukończenia kilku gier miło jest odetchnąć z ulgą i nie czuć pośpiechu, aby w cokolwiek zagrać” – napisał użytkownik Reddita DG83GamingEnthusiast.

Z drugiej strony VillageIdiomsClub polecił użytkownikom obejrzenie Chicken Police przed odlotem: „Chicken Police to fantastyczna powieść detektywistyczna w stylu noir, pełna stylu i czarnego humoru. Gorąco polecam, jeśli lubisz ten gatunek”.

Użytkownik dziurkacztigers19 dodał: „Ghostbusters są BARDZO niedoceniani. Świetna gra. Być może mamy tu do czynienia z większymi stratami, niż wielu z nas się spodziewało”.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?