God of War

i

Autor: Sony

PS Plus

PS Plus Kwiecień 2024 z God of War Ragnarok za darmo. Fani sprawdzą przygody Kratora

2024-04-08 7:31

Z racji tego, że God of War Ragnarok znalazł się niedawno na szczycie ankiety jako najlepszy ekskluzywny tytuł PlayStation, Tytuł studia Santa Monica jest teraz dostępny do pobrania za darmo dla szczęśliwców, którzy posiadają PS Plus.

Wypróbuj God of War Ragnarok za darmo!

Niedawno byliśmy świadkami krótkiego, oficjalnego badania Sony, aby sprawdzić, który z ekskluzywnych tytułów gracze uważają za najlepszy. Biorąc pod uwagę tak popularne pozycje, jak The Last of Us Part 1, Marvel’s Spider-Man i Horizon Zero Dawn, rywalizacja była zacięta, ale jedna gra zwyciężyła i myślę, że możesz zgadnąć, o którą chodzi.

Czytaj też: Xdefiant: Klon Call of Duty, który nigdy nie wyjdzie? Próba kopiowania Activision ma być „frustrujące”

Wydany w listopadzie 2022 r. God of War Ragnarök był bezpośrednią kontynuacją God of War z 2018 r. studia Santa Monica Studio. Jako remake oryginalnej serii, inspirowana mitologią nordycką seria przygodowych gier akcji zyskała zupełnie nowy legion fanów, którzy chwalili gry za dynamiczną walkę, emocjonującą fabułę i więź pomiędzy Kratosem i jego synem Atreusem.

Teraz ponownie możesz wypróbować God of War Ragnarök w ramach wersji demonstracyjnej przez trzy godziny. Musisz jednak posiadać abonament PlayStation Plus Premium.

Czytaj też: GTA 6: Pracownik Rockstar Games sprawcą wycieku! Nowa funkcja i długość gry ujawniona

Już niedługo z pewnością Ragnarök trafi na komputery osobiste, podobnie jak jego poprzednik, a nowa fala graczy może po prostu przekonać twórców, że potrzebujemy kontynuacji.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?