PS Plus

PS Plus Kwiecień 2024 z hitem 2001 r. Ta gra podpiła serca graczy PlayStation 1! Teraz powraca

2024-04-11 8:04

Jak w każdym miesiącu, Sony ujawniło kolejny zestaw gier w usłudze PS Plus Premium, które trafią do graczy już 16 kwietnia. Co ciekawe, wszystkie z tych gier pierwotnie zadebiutowały na ikonicznej platformie PlayStation 1. Szczególnie jedną z nich warto zobaczyć ponownie.

PS Plus Premium pozwala nam ponownie powrócić do ikonicznych czasów konsoli PlayStation 1 i zobaczyć jedne z najlepszych gier tamtych czasów, jakie kiedykolwiek stworzono. Oferta PS Plus Premium jest aktualizowana co miesiąc i obejmuje jeszcze więcej klasycznych tytułów, a wszystkie oferty z kwietnia 2024 r. reprezentują PS1.

Czytaj też: PS Plus w 2024 r. otrzyma wreszcie coś, na co fani czekali od wielu długich lat. To odmieni gaming

PS Premium podbite przez PlayStation 1

Jak ogłosiło Sony, nowe gry PS Plus Premium na kwiecień 2024 r. obejmują Alone in the Dark: The New Nightmare, Star Wars: Rebel Assault 2 – The Hidden Empire i MediEvil. Spośród nich jedyną, o której subskrybenci PS Plus Premium nie wiedzieli wcześniej, jest Alone in the Dark: The New Nightmare, horror, który pierwotnie ukazał się na konsole w 2001 roku.

Warto zaznaczyć, że czwarta odsłona tej legendarnej serii debiutuje we właściwym czasie. Niedawno ukazała się zupełnie nowa gra Alone in the Dark na PS5.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?