PS Plus

i

Autor: Wallpaper Cave

PS Plus

PS Plus Maj 2024 z kultowym klasykiem! Retro fani doceniają. Inni okrzyknęli ją „fatalną” propozycją

2024-05-03 11:02

Dopiero co otrzymaliśmy ofertę gier PlayStation Plus Premium i Extra na kwiecień, w której znalazło się m.in. Dave the Diver, czy Tales of Kenzera: ZAU, a już potwierdzono pierwszy tytuł zmierzający do PS Plus na maj 2024. Fani ponownie przewracają oczami.

PS Plus Maj 2024 z pierwszą potwierdzoną grą

9 maja w usłudze PlayStation Plus ukaże się Animal Well, nowa platformówka 2D, która według niektórych stanie się "kultowym klasykiem". „Wykluj się z kwiatu i przemierzaj piękny, a czasem nawiedzony świat Animal Well, pikselowy cud renderowany z zawiłymi szczegółami dźwiękowymi i wizualnymi. Spotkaj żywe stworzenia, małe i duże, pomocne i złowieszcze, odkrywając niekonwencjonalne ulepszenia i odkrywając tajemnice studni. To naprawdę wyjątkowe doświadczenie, które może wywołać śmiech ze strachu, zaskoczenia lub zachwytu.” – czytamy w opisie Steam.

Czytaj też: PS Plus Kwiecień 2024 z hitem 2001 r. Ta gra podpiła serca graczy PlayStaton 1! Teraz powraca

Brzmi to dosyć interesująco, ale z pewnością nie każdemu będzie to odpowiadać. W końcu gracze wciąż oczekują wielkich gier AAA w abonamencie Sony, a tych od 2024 r. nadal nie widać.

W komentarzach widać, że PS Plus dla wielu rozpoczyna się "fatalnie" – i być może rzeczywiście tak jest – ale dopóki nie będziemy mieli pełnej listy gier, nie ma co gdybać. Co ciekawe, niektórzy gracze rozpoczęli spekulowanie, jakie gry opuszczą usługę Sony z początkiem maja. Jednymi z tytułami mogą być m.in. Tomb Raider (2013), Humanity, Thymesia, Lake, Rain World czy GTA V.

Czytaj też: Xbox Game Pass Kwiecień 2024 z długo wyczekiwanym hitem 2023 r. Gra 9/10 w usłudze

W międzyczasie możemy już sprawdzać kwietniową ofertę, w której znalazły się takie gry jak: Stray Blade, Dave the Diver, czy Construction Simulator.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?