PlayStation Plus / Red Dead Redemption

i

Autor: Rockstar Games / PlayStation

PS Plus

PS Plus Marzec 2024 z grą dla fanów Red Dead Redemption 2. Sprawdź ją zanim zniknie!

2024-03-28 17:36

Jeśli jesteś abonentem PlayStation Plus, szczególnie na poziomie premium, wiesz, jak trudno jest zdecydować, którą grę pobrać i zagrać w następnej kolejności — w końcu jest w czym wybierać. Jedną z takich opcji może być gra, która została okrzyknięta tytułem dla fanów Red Dead Redemption 2.

Domyślam się, że jak większość graczy, szukasz przygody w stylu Red Dead Redemption. Rozwiązaniem twojej tęsknoty do gry Rockstar Games może być Desperados III, który jest obecnie dostępny w PS Plus Extra. Jeśli nie znasz Desperados III opracowanej przez Mimimi Games, to gra taktyczna czasu rzeczywistego, która zadebiutowała na rynku w 2020 roku i zyskała bardzo pozytywne opinie.

Czytaj też: Xbox Game Pass 2024 z hitem polskiego studia w dniu jego premiery! Czeka cały świat

Desperados III do sprawdzenia w PS Plus

W tym długo oczekiwanym prequelu do ukochanego klasyka Desperados: Wanted Dead or Alive, John Cooper połączy siły z uciekającą panną młodą Kate, podejrzanym zabójcą Docem McCoyem, gigantycznym traperem Hectorem i Isabelle, tajemniczą damą z Nowego Orleanu. Droga Coopera do odkupienia nie jest prosta i prowadzi go oraz jego gang z wiejskich miasteczek, przez bagna i rzeki, aż w końcu do dramatycznej rozgrywki godnej legend Dzikiego Zachodu” – czytamy w streszczeniu gry.

W serwisie Metacritic Desperados III może pochwalić się bardzo przyzwoitym wynikiem 86%, a gracze przyznali jej oceny na poziomie 8,3. To jednak nie wszystko, ponieważ gra zebrała podobne pochwały w PlayStation Store, z oceną 4,46. Nigdy nie wiesz, jak długo tytuły będą dostępne w PS Plus, więc sprawdź tę perełkę, zanim będzie za późno.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?