PS5

i

Autor: Sony

PS5

PS5 otrzymało niespodziewany update do 120 FPS. Konsola Sony najlepszą platformą dla tej gry

2024-03-13 12:02

Fani Tomb Raider na PlayStation 5 zostali zaskoczeni niespodziewaną, nową aktualizacją od Sony do Tomb Raider I-III Remastered, która zwiększa klatki na sekundę do 120 FPS. Czyni ją tym samym najlepszą platformą dla gry studia Crystal Dynamics.

Jeśli chodzi o remastery, Tomb Raider I-III Remastered jest naprawdę całkiem niezły. Studio odpowiedzialne za odświeżenie gry zadbało o zaktualizowaną grafikę, sterowanie i nie tylko, bo w końcu liczy się też możliwość wypróbowania gier w oryginalnej wersji. Choć na początku gry występowały pewne problemy, zostały one powoli rozwiązane dzięki nowym łatkom, z których najnowsza zapewnia ogromny wzrost liczby klatek na sekundę na PlayStation 5.

Czytaj też: Xbox oddał swój największy hit 2024 r. PS5! Czy to koniec wojny Sony z Microsoftem?

Tomb Raider I-III Remastered w 120 FPS

Tomb Raider I-III Remastered będzie teraz działać w rozdzielczości 4K i 120 klatkach na sekundę na konsoli nowej generacji Sony, co czyni ją najlepszą platformą do grania w tę grę.

Czytaj też: PS Plus wreszcie otrzyma coś, na co fani i użytkownicy abonamentu czekali od lat

W chwili pisania tego tekstu nie wiadomo, czy wersja gry na konsolę Xbox Series X/S otrzymała podobne ulepszenia. Oprócz zwiększonej liczby klatek na sekundę dostępnych jest także kilka nowych póz w trybie fotograficznym, idealnych dla graczy lubiących migawki, a także kilka dodatkowych poprawek w grze.

Czytaj też: Xbox Games Pass 2024 z grą Capcomu w dniu premiery! Gracze sprawdzą nowy hit studia

Z innych wiadomości wynika, że fani znaleźli w grze poszlakę sugerującą kolejny remaster, tym razem Tomb Raider IV: The Last Revelation. Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale biorąc pod uwagę ogromny sukces zremasterowanej trylogii, kontynuacja odświeżeń wcześniejszych części jest oczywistością.

Czytaj też: Xbox Game Pass 2024 otrzyma hit polskiego studia! Na premierę czeka cały świat graczy

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?