Joel z The Last of Us

i

Autor: Naughty Dog

PS5

PS5 poznało najlepszą grę ekskluzywną. Gracze wybrali! Pominięto Spider-Man'a i The Last of Us

2024-06-27 7:32

Według niedawnej ankiety w mediach społecznościowych wygląda na to, że God of War Ragnarök jest oficjalnie najlepszą ekskluzywną grą dla użytkowników PlayStation w ostatnich latach. Co ciekawe, na podium brakuje prawdziwych hitów.

Fani wybrali najlepsze gry ekskluzywne Sony na PS5 i PS5

Na początku miesiąca PlayStation opublikowało na Twitterze ankietę, w której rywalizowały ze sobą najpopularniejsze tytuły na wyłączność. Biorąc pod uwagę tytuły dostępne wyłącznie na PlayStation 4/5, takie jak The Last of Us, Uncharted 4, Marvel’s Spider-Man, Ghost of Tsushima i nie tylko, Sony poprosiło graczy o wybranie swoich ulubionych.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 za darmo w PS Plus Marzec 2024! Gracze zwiedzą Night City

Wyniki udostępniono 20 marca 2024 r. na oficjalnym koncie Twitter, a po rozpatrzeniu ponad 39 000 głosów stało się jasne, że wielu fanów ma podobne zdanie na temat najlepszego tytułu. Liderem z imponującymi 52% głosów został God of War Ragnarök z 2022 r.

Czytaj też: PS Plus Kwiecień 2024 jednym z najważniejszych miesięcy dla graczy! Sony szykuje coś specjalnego

Jeśli chodzi o pozostałe tytuły biorące udział w wyścigu, zarówno The Last of Us Part I, jak i Ghost of Tsushima znalazły się w pierwszej czwórce, podczas gdy Marvel's Spider-Man, Marvel's Spider-Man: Miles Morales i The Last of Us Part II po prostu zostały ominięte. Do pierwszej ósemki nie dostały się nawet Horizon Zero Dawn, Horizon Forbidden West, Returnal i Ratchet & Clank: Rift Apart.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?