PS5

i

Autor: Sony

PlayStation

PS5 zbliża się do graczy PC! Sony ze świetną decyzją. Teraz staniecie się częścią PlayStation

2024-05-01 16:42

PlayStation coraz bardziej otwiera się na graczy, którzy wolą gaming przy komputerze stacjonarnym i jest to świetna informacja. Wraz z premierą PC Ghost of Tsushima będziemy mogli zdobywać te same osiągnięcia co posiadacze PS4 i PS5.

Sony opracowało PlayStation Trophies w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie graczy na porównywalny system nagród, wzorowany na systemie osiągnięć Xbox. Trofea często są wyrazem zaangażowania i umiejętności danej osoby. W ciągu ostatnich kilku lat tytuły ekskluzywne z PS4 zostały przeniesione na komputery PC, tak więc Sony postanowiło zaimplementować dla graczy komputerowych ten sam system trofeów. Ten pojawi się wraz z premierą Ghost of Tsushima Director’s Cut na PC, która odbędzie się 16 maja 2024 r.

Czytaj też: PS5 Pro przypadkowo potwierdzone przez Sony w nowym materiale wideo. Premiera już blisko?

Jak będzie działać PlayStation Trophies na PC?

Jak wynika z nowego bloga PlayStation, nowa nakładka PlayStation zostanie wprowadzona na PC wraz z premierą Ghost of Tsushima Director’s Cut. System obejmie waszą listę znajomych, trofea, ustawienia i profil. Funkcja będzie dostępna na komputerach PC z systemem Windows i będzie dostępna z menu w grze lub, w przypadku graczy na klawiaturze, po naciśnięciu skrótu „SHIFT +F1” na klawiaturze.

Grając w nadchodzący port Ghost of Tsushima na PC, będziemy mogli zdobywać trofea PlayStation tak samo, jak na konsolach, ponieważ posiada on ten sam zestaw trofeów.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?