Pyrkon 2024

Pyrkon 2024 z kolejnym rekordem! Gigantyczna kolejka do wejścia! Ludzie czekali po kilka godzin! [ZDJĘCIA, GALERIA]

2024-06-14 12:08

Pyrkon 2024 nie zawiódł i w tym roku! Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 12.00 Uczestnicy konwentu ustawiali się w kolejce w gigantycznej już na kilka godzin przed. To jedyne wydarzenie na taką skalę w Polsce, które zrzesza w jednym miejscu miłośników gier, e-sportu, larpów, anime, mangi i fantastyki. Mamy zdjęcia!

Pyrkon 2024 wystartował! To wydarzenie na które czekały tysiące osób z całej Polski, a odbywa się tylko raz w roku. W jednym miejscu pojawią się wydawnictwa, aktorzy, pisarze fantasy i cosplayerzy. Uczestnicy będą mogli zagrać w gry planszowe, wziąć udział w larpach, sesjach RPG i koncertach. Czekają na nich również liczne konkursy z nagrodami. Pyrkon 2024 rozpoczął się 14 czerwca i potrwa przez trzy dni, aż do niedzieli 16 czerwca.

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Pyrkon 2024 - ATRAKCJE

Co będzie się działo na Pyrkonie 2024? "Przystanek w Ciemności" to jedna z ciekawszych atrakcji tegorocznej odsłony wydarzenia. To specjalna wersja wystawy mającej na celu przedstawić życie osoby niewidomej oraz słabowidzącej. Po ekspozycji skąpanej w całkowitych ciemnościach uczestników oprowadzą niewidomi przewodnicy, którzy w ciągu kilkunastu minut postarają się przedstawić swoją codzienność. Oprócz tego na Pyrkonie będzie można również wziąć udział w niezwykłym spektaklu, którego będzie można doświadczyć każdym zmysłem... prócz wzroku.

Nie zabraknie również gości specjalnych (w tym słynnej księżniczki) i tradycyjnego już punktu, jakim jest konkurs cosplay. Fani Wiedźmina i Cyberpunk 2077 będą mogli odwiedzić specjalną strefę CD Projekt Red, jak również przyglądać się Paradzie Wiedźminów, która zaplanowana jest na sobotę.

ANIME QUIZ. Dopasuj bohatera do anime z którego pochodzi!

Pytanie 1 z 10
Kakashi Hatake to postać z:
Listen on Spreaker.