Harry Potter, Wiedźmin czy Władca Pierścieni? Z której sagi pochodzi ten cytat? QUIZ!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Książki

QUIZ. Harry Potter, Wiedźmin czy Władca Pierścieni? Z której sagi pochodzi ten cytat?

2024-05-19 14:33

Jesteście wielkimi fanami fantasy? Kochacie tak wielu bohaterów, że czasem ciężko wam się zdecydować, czy lepiej walczy Aragorn czy Geralt z Rivii? Stworzyliśmy quiz właśnie z myślą o was! Harry Potter, Wiedźmin czy Władca Pierścieni? Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, z której kultowej sagi pochodzą te słynne cytaty!

Macie tyle swoich ulubionych książek, że czasem trudno wam się zdecydować, która jest tą ulubioną? Kochacie Władcę Pierścieni, ale w święta oglądacie zawsze Harry'ego Pottera? A może przynajmniej raz w roku czytacie wiedźmińskie opowiadania, ale serial nie do końca wam przypasował? Nic nie szkodzi! Teraz możecie sprawdzić swoją wiedzę z tych trzech kultowych serii i to naraz! Zadanie nie będzie łatwe! W tym teście liczy się dobra pamięć!

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

Harry Potter, Wiedźmin czy Władca Pierścieni?

Z której sagi pochodzi ten cytat? Przekonajcie się, jak dobra jest wasza pamięć! Odpowiedzieć musicie na 10 pytań i nie będą one łatwe! Maksymalną liczbę punktów uda się uzyskać tylko prawdziwym ekspertom i znawcom fantastycznych sag! Quiz znajdziecie poniżej. Życzymy powodzenia!

Harry Potter, Wiedźmin czy Władca Pierścieni? Z której sagi pochodzi ten cytat? QUIZ!

Pytanie 1 z 10
Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo, to nawet jak odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas zawsze chronić.