Red Dead Redemption

i

Autor: Rockstar Games

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption 3 poczeka! Arthur Morghan nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

2024-06-26 7:40

Wydany w 2018 roku Red Dead Redemption 2 jest kontynuacją serii, która skradła serca fanom. Opowiada ona historię początków niesławnego gangu van der Linde, a sercem tej opowieści jest Arthur Morgan. Teraz dowiadujemy się, że nasza ulubiona postać zaliczy nieoczekiwany powrót!

Arthur Morgan powraca w roli lektora. Fani oszaleli

Niedawno ogłoszono, że Arthur Morgan powróci, jednak nie w Red Dead Redemption 3, ale jako nauczyciel historii Ameryki za pośrednictwem audiobooka, któremu podkłada głos Roger Clark. Jak się można domyślać, fani zatracili zmysły, reagując na tę informację w serwisie Reddit, w którym po raz pierwszy mogliśmy przeczytać wiadomość.

Czytaj też: GTA 6 i Red Dead Redemption 3 powstają równocześnie? Aktor jest „pewny

Właśnie przeczytałem post i pomyślałem, że to fajny pomysł. Jednak teraz wróciłem na Reddit i tym razem przeczytałem cały post i dowiedziałem się, kto czyta książkę. Jakie to niesamowite! Jestem podekscytowany i życzę wielu sukcesów w realizacji tego projektu” – wykrzyknął jeden z użytkowników.

Czytaj też: GTA 6 — Odkryli mapę Vice City! Była ukryta na grafice Rockstar Games. „Wystarczyło przybliżyć”

Arthur wreszcie będzie mógł odkryć miejsce pobytu Gavina”, a jeszcze inny dodał: „Wow, to niesamowite, dodam tę książkę do mojej listy życzeń. W końcu niecodziennie można usłyszeć tak wspaniały głos!” Jak możecie sobie wyobrazić, większość komentarzy pod postem na Reddicie była równie podobna.

Książka zatytułowana Red Dead's History: A Video Game, An Obsession, and America's Violet Past została napisana przez Tore C. Olsson i będzie można ją kupić 6 sierpnia 2024 r. Według Amazona audiobook będzie liczył około osiem i pół godziny.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Red Dead Redemption 2 QUIZ: Ile pamiętasz z gry Rockstar Games?

Pytanie 1 z 17
W którym roku rozgrywa się akcja Red Dead Redemption 2?