Resident Evil 4. Rozszerzenie „VR Mode” już dostępne! Pobierzecie je zupełnie za darmo!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

GRY

Resident Evil 4. Rozszerzenie „VR Mode” już dostępne! Pobierzecie je zupełnie za darmo!

2023-12-11 9:02

Capcom, wydawca Resident Evil 4 w piątek 8 grudni obwieścił świetną wiadomość dla graczy Resident Evil 4. Dla posiadaczy gry na PlayStation 5 dostępne jest darmowe DLC dodające tryb VR na PlayStation VR2! Dowiedzcie się więcej w naszym artykule!

Wkrocz do świata survival horroru dzięki trybowi Resident Evil™ 4 VR. To nowe i ekscytujące doświadczenie jest teraz dostępne, jako darmowe DLC na PlayStation®VR2 dla wszystkich posiadaczy Resident Evil™ 4 na PlayStation®5. Twórcy wprowadzili nowy wymiar strachu do rozgrywki dzięki wirtualnej rzeczywistości. Nie wiecie, czy się wam spodoba? Możecie to sprawdzić zupełnie za darmo! Demo gry Resident Evil 4 w trybie VR jest już dostępne w sklepie PlayStation™ Store. W dodatku znajdziecie między innymi nową strzelnicę, która prezentuje intuicyjne sterowanie VR i realistyczną mechanikę broni.

Zobacz też: GTA VI ulepszy ten system z Red Dead Redemption 2. Nowy poziom realizmu

Resident Evil 4. Rozszerzenie „VR Mode”- zwiastun

Tryb Resident Evil 4 VR przenosi graczy bezpośrednio do koszmarnego świata gry i pozwala im naprawdę stać się Leonem S. Kennedym. Gracze mogą teraz stanąć twarzą w twarz z Ganadosem i innymi przerażającymi wrogami i poczuć się, jakby byli tam naprawdę! Zwiastun Resident Evil 4 VR Mode zobaczyć możecie poniżej:

Resident Evil 4 jest już dostępny na PlayStation 5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Steam. Tytuł pojawi się także na iPhone'a 15 Pro oraz wszystkie iPady i komputery Mac z chipem M1 lub nowszym od 20 grudnia 2023 roku.

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?