SERIALE

Ród Smoka 2 miał swoja premierę w kinach w Polsce! Przybyły tłumy

2024-06-18 10:15

Jak można się było spodziewać, Rod Smoka 2 okazał się wielkim sukcesem od pierwszego odcinka, który swoją premierę w Polsce miał 18 czerwca. W kinach Helios można było obejrzeć go za darmo, a na odwiedzających czekała również niespodzianka. Nic więc dziwnego, ze sale kinowe były pełne fanów produkcji.

Drugi sezon Rodu Smoka oficjalnie trafił już do widzów. O godzinie 20.00 w kinach Helios w całej Polsce rozpoczął się z tej okazji pokaz pierwszego odcinka. Był on zupełnie darmowy, wystarczyło zgłosić chęć wybrania się poprzez specjalny formularz, a następnie odebrać bilety w kasie kina. Na miejscu czekał na widzów specjalny zestaw promocyjny - popcorn w kubełku z wizerunkami dwóch królowych, cola i plakat! Każdy otrzymał również 30% zniżki na jego zakup.

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Ród Smoka w kinie Helios

Pierwszy odcinek drugiego sezonu Rodu Smoka przyciągnął tłumy do kin. Jak zdradziła nam obsługa kina Helios w Wołominie, na 200 miejsc w ich kinie zarezerwowano ponad 190! Oczywiście nie wszyscy chętni ostatecznie dotarli na darmowy seans, ale i tak sala kinowa wydawała się pełniejsza, niż podczas standardowego seansu w tygodniu, a w długiej kolejce do kas trzeba było poczekać kilka minut.

Serial Ród Smoka powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina “Ogień i krew” i skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce 200 lat przed tymi przedstawionymi w “Grze o tron”. “Ród smoka” opowiada historię rodu Targaryenów.

Ród Smoka - sezon 3 zapowiedziany

Max zapowiedział już oficjalnie, że trzeci sezon Rodu Smoka powstanie.

“George, Ryan, pozostali wspaniali producenci wykonawczy, obsada i ekipa produkcyjna zdobyli nowe szczyty w drugim sezonie "Rodu Smoka". Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysiłku, który włożyli w jego stworzenie, skali i rozmachu, które mogą konkurować tylko z jego wspaniałą historią. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli kontynuować sagę Rodu Targaryen i podziwiać efekty pracy tej ekipy w kolejnym, trzecim sezonie."

“Ród smoka” czy “Gra o tron”? Rozpoznaj serial po cytacie

Pytanie 1 z 15
Any man who must say “I am the King” is no true king.
“Ród smoka” czy “Gra o tron”? Rozpoznaj serial po cytacie
Listen on Spreaker.