Ród smoka sezon 2: Jack Cunningham-Nuttall zagra Daerona Targaryena?

i

Autor: HBO Max Ród smoka sezon 2: Jack Cunningham-Nuttall zagra Daerona Targaryena?

Ród Smoka

Ród Smoka. Tak powinni wyglądać bohaterowie serialu według książek!

2024-06-11 7:38

Za każdym razem, gdy przygotowywana jest filmowa adaptacja książki, najwięcej emocji wśród fanów budzi obsada filmu lub serialu. Jeśli zastanawiacie się, czy aktorzy, którzy zagrali w serialu Ród Smoka, są podobni do swoich książkowych pierwowzorów, to zachęcamy was do obejrzenia nagrania wideo z porównaniem postaci wygenerowanych przez sztuczną inteligencję.

Spis treści

  1. Bohaterowie Rodu Smoka na obrazach sztucznej inteligencji
  2. Obrazy generowane przez AI – jak powinni wyglądać bohaterowie książek?

Bohaterowie Rodu Smoka na obrazach sztucznej inteligencji

Serial Ród Smoka to prequel Gry o Tron a przedstawione w nim wydarzenia dzieją się prawie 200 lat przed wydarzeniami z pierwszego serialu opartego na uniwersum George'a R.R. Martina. Produkcja bazuje na powieści autora pt. Ogień i krew. W serialu Ród Smoka poznajemy dzieje rodu Targaryenów po tym, jak król Viserys Targaryen staje przed wyzwaniem wyznaczenia swojego następcy. Sprawa sukcesji tronu doprowadza do wybuchu wojny domowej pomiędzy potężnymi rodami walczącymi o wpływy na Westeros. W wojnie tej udział biorą potężne smoki Targaryenów. W walce o sukcesję brały udział dwa stronnictwa posiadające smoki. Czarni, na których czele stała królowa Rhaenyra I i Zieloni, którym przewodził król Aegon II. To właśnie ta wojna domowa nazywana również Tańcem Smoków przyczyniła się wyginięcia tych gadów, aż do czasów Daenerys Targaryen. Jeśli jesteście ciekawi, jak zdaniem sztucznej inteligencji powinni wyglądać bohaterowie książki, na podstawie której powstał ten serial, to zachęcamy do obejrzenia wideo zamieszczonego na kanale Googly AIs, na którym zobaczycie porównanie aktorów z serialu z obrazami stworzonymi przez AI.

Obrazy generowane przez AI – jak powinni wyglądać bohaterowie książek?

Jeśli jesteście ciekawi, jak zdaniem sztucznej inteligencji powinni wyglądać bohaterowie Gry o Tron, Władcy pierścieni, Harry'ego Pottera czy Księżniczki Disneya to zapraszamy do naszych artykułów, w których znajdziecie inne ciekawe nagrania wideo tego typu.

Gra o Tron. To najprostszy możliwy quiz, a ty i tak nie będziesz mieć 10 na 10!

Pytanie 1 z 10
Jaka jest dewiza rodu Tyrellów?
Diuna 2 to nie wszystko! 5 filmów dla fanów, które musicie obejrzeć w 2024 roku!
Spotkanie ze śmiercią to dopiero początek. Zabić Redferna. Anna Rozenberg [audiobook]