The Sandman: data premiery i zwiastun serialu Netfliksa

i

Autor: materiały prasowe Netflix The Sandman: data premiery i zwiastun serialu Netfliksa

SERIALE

Sandman 2. Rozpacz, Maligna, Los i inni. Poznaliśmy nowych bohaterów drugiego sezonu serialu

2024-05-22 8:41

Sandman 2 staje się faktem! Pierwsza zapowiedź serialu już trafiła do fanów i trzeba przyznać - wywołała falę zachwytu. W materiale promocyjnym mogliśmy zobaczyć "powiększająca się rodzinę" naszego głównego bohatera!

Netflix wreszcie to zrobił! Poznaliśmy nowych bohaterów drugiego sezonu serialu Sandman. W materiale wideo, który prezentuje ''powiększającą się rodzinę" zobaczymy Sen (Tom Sturridge) i Pragnienie (Mason Alexander Park). Ale to nie koniec dobrych wiadomości, bo pokazują się również zupełnie nowi bohaterowie, a są to między innymi - Los, Maligna i Rozpacz. Cały filmik zobaczyć możecie poniżej. Trzeba przyznać, że fani na całym świecie oszaleli z radości!

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

Sandman 2 - FABUŁA

Rąbek tajemnicy na temat drugiego sezonu „Sandmana” uchylił autor komiksowego pierwowzoru, Neil Gaiman. W serialu mogliśmy obejrzeć adaptacje dwóch tomów cyklu, „Preludia i nokturny” i „Dom lalki”. Wiadomo już, że na nagranie czekają kolejne zbiory „Kraina Snów” i „Pora mgieł”.

Sandman 2 - kiedy premierowe odcinki?

Wiadomo już, że czekać ma na nas więcej odcinków niż w pierwszym sezonie serialu. Według potwierdzonej przez Netflix informacji, będzie ich 12. Oficjalna data premiery serialu Sandman 2 nie została jeszcze podana, jednak zapowiedź, którą otrzymaliśmy z pewnością powinna napawać nas dobrą myślą!

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?