screen ze zwiastuna serialu Fallout / Amazon

i

Autor: screen ze zwiastuna serialu Fallout / Amazon

Nowe seriale

Serial Fallout z datą premiery. Zobaczcie, co już wiadomo na temat nowego serialu Amazona

2023-10-24 9:36

Wyczekiwany przez fanów gry serial Fallout ma już oficjalną datę premiery. Zobaczcie najnowszy zwiastun serialu i sprawdźcie, kto wcieli się w bohaterów z krypty. W artykule znajdziecie informacje dotyczące najnowszego serialu Amazona tworzonego na podstawie popularnej gry Bethesdy.

Spis treści

  1. Serial Fallout - data premiery
  2. Fallout – opis fabuły serialu
  3. Obsada serialu Fallout

Serial Fallout - data premiery

Pierwsze informacje na temat serialu powstającego na podstawie gry Fallout pojawiły się na zamkniętym pokazie na Gamescomie. Wtedy pojawił się krótki teaser serialu i grafika, która zdradzała nieco na temat miejsca, w którym ma rozegrać się historia. Najnowszy wpis na platformie X na profilu Fallout zdradza datę premiery. Wiadomo już, że pierwszy odcinek serialu Fallout swoją premierę na platformie Amazon będzie miał 12 kwietnia 2024 roku. W internecie można znaleźć również zwiastun serialu, który zobaczycie poniżej.

Fallout – opis fabuły serialu

Akcja serialu rozgrywać się będzie w Los Angeles, a dokładniej rzecz ujmując na zniszczonym przez wybuch atomowy pustkowiu, w którym kiedyś było to miasto. Akcja serialu będzie w roku 2077. Bohaterami będą ocaleni mieszkańcy Krypty 33, czyli podziemnego bunkru, w którym schronili się przed zabójczym promieniowaniem, mutantami i bandytami, którzy przemierzają zniszczony świat w poszukiwaniu niezbędnych do życia zasobów.

Obsada serialu Fallout

W obsadzie serialu zobaczymy takich aktorów jak: Walton Goggins (Nienawistna ósemka, Django, Synowie Anarchii), Ella Purnell (Osobliwy dom pani Peregrine, Czarownica, Armia umarłych), Kyle MacLachlan (Miasteczko Twin Peaks), Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten. Współtwórcami serialu są Jonathan Nolan i Lisa Joy, czyli showrunnerzy odpowiedzialni za Westworld i Peryferal, co dobrze wróży tej produkcji.

Quiz: Popularne gry komputerowe. Czy rozpoznasz grę po zdjęciu z rogrywki?

Pytanie 1 z 11
To najnowsza gra z niezwykle popularnej serii. Fani nadal czekają na jej kontynuację. Mowa o:
Quiz: Popularne gry komputerowe. Czy rozpoznasz grę po zdjęciu z rogrywki?
Co potrafią roboty | ESKA XD - Mobmania #3