Shrek QUIZ. Najlepsze teksty Osła! Jak dobrze je pamiętasz?

i

Autor: Screen z filmu Shrek Zdjęcie poglądowe

FILM

Shrek QUIZ. Najlepsze teksty Osła! Jak dobrze je pamiętasz?

2024-07-09 12:53

Osioł ze Shreka to już kultowa postać! W polskiej wersji językowej użyczał mu głosu Jerzy Stuhr. Niestety, 9 lipca cały kraj obiegła smutna wiadomość o śmierci aktora. Miał 77 lat. Kultowe teksty Osła ze Shreka zostaną jednak z nami na zawszę! Potraficie je dokończyć?

Osioł ze Shreka to jedna z najpopularniejszych postaci animowanych. Pokochały go nie tylko dzieci. Według medialnych doniesień, podobnie jak dawniej Kot w Butach, również ten bohater otrzyma w przyszłości swój własny film. Niestety, w roli Osła nie usłyszymy już ponownie Jerzegu Stuhra. Informacja o śmierci aktora obiegła Polskę 9 lipca.

Polski dubbing filmów z serii Shrek był pod wieloma względami naprawdę wyjątkowy. Chociaż sens niektórych wypowiedzi postaci został nieco zmieniony w stosunku do oryginału, to zachowano niezwykły komizm sytuacji. Dzięki temu ta historia nigdy się nie zestarzeje! A jak dobrze pamiętacie te kultowe teksty Osła ze Shreka

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Najlepsze teksty Osła ze Shreka! Jak dobrze je pamiętasz?

Gadasz? Latasz? Pełen serwis? To może umiesz też dokończyć te kultowe teksty Osła! Wybierz poprawną odpowiedź i swoimi wynikami chwal się znajomym! To test tylko dla prawdziwych miłośników Shreka!

SPRAWDŹ TEŻ: Shrek QUIZ. Jak dobrze znasz ogra z bagien?

Shrek QUIZ. Najlepsze teksty Osła! Jak dobrze je pamiętasz?

Pytanie 1 z 13
Błagam! Nie chcę wracać! Nie wiesz, jak to jest robić za dziwoląga....
Listen on Spreaker.