Śląskie Dni Fantastyki 2023. Co to za wydarzenie? DATA, MIEJSCE, BILETY

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Śląskie Dni Fantastyki 2023. Co to za wydarzenie? DATA, MIEJSCE, BILETY

2023-03-28 15:19

W pierwszy, kwietniowy weekend tego roku przenieś się do niezwykłego Podziemnego Królestwa, w którym panują stwory nie z tego świata! Odbyj ekscytującą podróż po Królestwie, odkrywaj jego sekrety i wypełniaj zadania Wuja Trolla, by zdobyć jego względy.

Śląskie Dni Fantastyki 2023 - konwencja

Śląskie Dni Fantastyki 2023 zabiorą Was do Podziemnego Królestwa, jest to dzika, podziemna domena zamieszkana przez stwory wszelkiego sortu. Podziemia stały się dla nich azylem po wielkim kataklizmie, który wydarzył się w pradawnych czasach i zmusił mieszkańców wszystkich krain do ucieczki w trzewia ziemi. Ocalali z kataklizmu stworzyli nową cywilizację całkowicie skrytą pod powierzchnią gruntu. Żyli w ukryciu przez wiele wieków, zapominając przy tym o dawnym życiu i tym samym ulegając z czasem całkowitej przemianie. Przez ten czas na powierzchni powstało wiele mitów i legend o pradawnej i zapomnianej cywilizacji i dziś nikt w nie nie wierzy… Jednakże niedawno, przez niespodziewane zdarzenie, prawda ukazuje się naszemu Światu.

Po serii tajemniczych wstrząsów ziemi ujawniły się nieznane nikomu tajemnicze przejścia i portale, które łączą Podziemne Królestwo z powierzchnią. Otwarcie portali nie umknęło uwadze bywalców Podziemi i szykują się w pocie czoła by godnie powitać i ugościć przybyszy.

W Podziemnym Królestwie władzę sprawuje Wuj Troll. Jest właścicielem największej speluny w głównej pieczarze Podziemi. W Trollim Szynku każdy może znaleźć chwilę wytchnienia oraz wysłuchać niesamowitych opowieści Wuja Trolla. To on właśnie zarządził, żeby każdego kto przekroczy próg Podziemi godnie przyjąć i ugościć. Ponadto na wszystkich czekają trudne zagadki i niezwykłe wyzwania. Każdy, który podoła zadaniom będzie nagrodzony wraz z aprobatą Wuja Trolla.

Czy podołacie wyzwaniom Wuja Trolla? Czy przetrwacie podróż w nieznane Podziemia? Kto z Was pozna sekrety Podziemnego Królestwa? Będziecie mieli okazję przekonać się o tym w trakcie gry konwentowej na Śląskich Dniach Fantastyki 2023! Wystarczy zakupić wejściówkę na wydarzenie

Źródło: https://www.sdf.org.pl/konwencja-2023/

Skandaliczne rekolekcje w Toruniu. Półnaga dziewczyna ciągnięta na smyczy przez ołtarz

Śląskie Dni Fantastyki 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. CENA

Przygoda trwać będzie 1-2 kwietnia 2023 roku w Chorzowie, w III Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Batorego przy ulicy Farna 7.

Zakup bilet już teraz: https://www.sdf.org.pl/akredytacja/

Ceny wejściówek nabywanych na miejscu będą wynosić:

  • 60 zł wejściówka dwudniowa
  • 45 zł w sobotę
  • 25 zł w niedzielę

Nocleg na sleeproomie przysługuje tylko osobom, które zakupiły wejściówkę dwudniową. Osoby, które posiadają wejściówkę na sobotę mogą przebywać na terenie konwentu do godziny 21:30. Niedzielna wejściówka jest ważna do końca konwentu, tj. do godziny 15:00.

Władca Pierścieni: ARCYTRUDNY QUIZ dla fanów. 10 na 10 mają tylko mistrzowie!

Pytanie 1 z 10
Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać...