Marvel's Spider Man 2

i

Autor: IGN https://www.ign.com/videos/spider-man-2-release-date-trailer-summer-game-fest-2023

Gry

Spider-Man 2 z datą premiery! Sony potwierdza, Venom wystraszy graczy

2023-06-09 8:44

Podczas Summer Game Fest obejrzeliśmy pokaz wielu ciekawych gier, jednak największą niespodzianką było pojawienie się Insomniac Games. Studio może nie przygotowało dla nas nowego zwiastuna, ale potwierdziło datę premiery oraz podzieliło się pierwszymi zdjęciami Venoma. Wygląda on kosmicznie!

Wprost trzeba powiedzieć, że Summer Game Fest nie zawiódł. Prócz pokazu takich gier jak Mortal Kombat 1, czy Alan Wake 2 ujrzeliśmy również najnowszą grę studia Sony. Insomniac Games postanowiło pojawić się w Los Angeles oraz na żywo zaskoczyć wszystkich fanów przygód człowieka pająka. Marvel's Spider-Man 2 doczekał się oficjalnej daty premiery oraz za sprawą screen'ów z gry i wystąpieniu Bryana Intihara dowiedzieliśmy się nieco więcej o samej grze. Z pierwszych informacji wynika, że antagoniści dadzą w kość Peterowi i Milesowi.

Venom robi wrażenie!

Dyrektor kreatywny Insomniac Games rozpoczął panel od ukazania graczom okładki drugiej części Spider-Man 2. Następnie zostaliśmy poinformowani, że prócz Venoma i Kravena twórcy zapewnią nam znacznie więcej przeciwników, podobnie jak miało to miejsce przy okazji pierwszej części. Największym zaskoczeniem było ujrzenie nowych zdjęć, na których znalazł się nie kto inny, jak sam Venom w walce z dwoma Spider-Man'ami. Symbiot wygląda nieziemsko, dokładnie tak, jak każdy fan Marvela mógł go sobie wyobrażać. Studio Sony już wcześniej potwierdzało, że gra ma być o wiele mroczniejsza i najwyraźniej w tym wszystkim ma pomóc Venom. Co ciekawe, symbiota po Peterze nie przejmie Eddy Brock!

Marvel's Spider Man 2

i

Autor: IGN https://www.ign.com/videos/spider-man-2-release-date-trailer-summer-game-fest-2023 Link: https://www.ign.com/videos/spider-man-2-release-date-trailer-summer-game-fest-2023

Data premiery potwierdzona

Ostatnim segmentem występu Bryana Intihara był krótki teaser ukazujący datę premiery. Marvel's Spider-Man 2 zadebiutuje 20 października 2023 roku. Najprawdopodobniej będzie on dostępny tylko i wyłącznie na konsole Sony PlayStation 5. Do sieci trafiła również edycja kolekcjonerska z figurką ukazującą starcie Spider-Manów z Venomem.  Teraz przed Insomniac Games czas na promowanie gry oraz dostarczanie fanom większej ilości informacji, aby jeszcze bardziej nakręcić hype wokół ich najnowszej gry.

Marvel's Spider Man 2

i

Autor: Insomniac Games
Rowerzyści wjeżdżają w kwiaciarnię. "Wstyd"

Czy rozpoznasz seriale po słowach kluczach? Sprawdź swoją wiedzę

Pytanie 1 z 10
Rodzina, władza, romanse nawiązują do serialu...