Spider Man Miles Morales

i

Autor: IGN https://www.ign.com/articles/spider-man-across-the-spider-verse-reveals-character-posters-for-the-spot-spider-cat-and-more

Filmy

Spider-Man: Across the Spider-Verse to "kamień milowy wśród animacji". Recenzje zapowiadają wielki hit

2023-05-26 13:44

Pierwsza odsłona animacji z udziałem przygód człowieka pająka, ale nie Petera Parkera, tylko Milesa Moralesa odniosła ogromny sukces. Powodów było parę, ponieważ film oferował ciekawą fabułę oraz wybitną animację. Druga część przygód Spider-Man'a ma zaprosić fanów na jeszcze większy hit.

Sony Pictures Animation w 2018 roku wypuściło na rynek pierwszą animację ze świata Spider-Man'a opowiadającą o przygodach Milesa Moralesa. Duży budżet przerodził się w świetne pomysły oraz cudowną animację, która pomimo tego, że błyskawicznie się spłaciła, to i również została nagrodzona Oscarem za najlepszą animację. W produkcji mogliśmy obserwować pierwsze zetknięcie Marvel'a z multiwersum, gdzie wiele odsłon Petera Parkera i innych superbohaterów nazywających się Spider-Man skrzyżowała swoje drogi w celu ratowania świata.

„Spider-Man: Across the Spider-Verse” finalnie zadebiutuje 2 czerwca i z pierwszych recenzji krytyków można stwierdzić, iż Sony zaprosi do kin na kolejne wielkie arcydzieło. Krytycy wspominają o ponownie dobrze wplecionej w historię relacji pomiędzy Gwen a Milesem Moralesem. Historia przedstawiona w kontynuacji ma być o wiele bardziej "dojrzalsza, mroczniejsza i smutniejsza" - informuje nas Brian Davids z The Hollywood Reporter.

Jak czytamy z zamieszczonego wpisu w serwisie Twitter przez redaktora zarządzającego CinemaBlend Seana O'Connell'a „Spider-Man: Across the Spider-Verse żyje o krok wyżej poziomu mistrzowskiego. To prawdziwe dzieło sztuki.” Podkreśla on również, że każda scena w filmie jest idealna, żarty są chwytliwe, a smaczki dla fanów uniwersum sprawiają, że jest on wyjątkowy.

Andrew J. Salazar, czyli współwłaściciel oraz redaktor zarządzający DiscussingFilm też wychwala najnowszą produkcję Sony Pictures Animation, nazywając ją "kamieniem milowy wśród animacji". Wychwala on również świetną postać Spider-Gwen, która dobrze wpasowała się w rolę głównej bohaterki obok naszego Spider-Man'a.

Do kin na „Spider-Man: Across the Spider-Verse” będziemy mogli wybrać się już za niedługo, ponieważ 2 czerwca 2023 roku. Sony nie zamierza zakończyć jedynie na dwóch odsłonach i już w planach ma wypuszczenie kolejnej części przygód z Milesem Moralesem. Przewidywana premiera jest zaplanowana na 29 marca 2024.

Spider Man Miles Morales

i

Autor: IGN https://www.ign.com/articles/spider-man-across-the-spider-verse-reveals-character-posters-for-the-spot-spider-cat-and-more Link: https://www.ign.com/articles/spider-man-across-the-spider-verse-reveals-character-posters-for-the-spot-spider-cat-and-more
Nie żyje Tina Turner. Miała 83 lata

Czy dałbyś radę wygrać w "Jeden z dziesięciu"? Tylko geniusz zdobędzie 8 punktów

Pytanie 1 z 10
O którym instrumencie marzył Janko Muzykant z noweli Sienkiewicza?