“Spider-Man: Poprzez multiwersum”: kontynuacja nadchodzi, ale Polacy poczekają na nią dłużej

i

Autor: Sony Pictures Releasing “Spider-Man: Poprzez multiwersum”: kontynuacja nadchodzi, ale Polacy poczekają na nią dłużej

FILM

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse. Tak będzie wyglądać zakończenie epickiej historii!

2024-01-12 12:33

Spider Man: Beyond the Spider Verse będzie zakończeniem historii Milesa Moralesa. Twórcy mówią wprost 'Sięgniemy jeszcze głębiej w relację pomiędzy Milesem, Gwen, Peterem B. i rodzicami Milesa.' Jakie watki pojawią się w filmie i który z nich będzie szczególnie istotny? Kiedy premiera trzeciej części przygód alternatywnego Spider-Mana?

Zakończenie filmu Spider-Man: Poprzez multiwersum sprawiło, że widzowie zapragnęli jeszcze więcej! W kinie poczuliśmy te same emocje, które towarzyszą nam zwykle, gdy oglądamy ulubiony serial. Pozostało zatem czekać na ostatnią część serii, która niestety nie pojawi się na ekranach w 2024 roku. Data premiery wciąż nie jest znana, tak samo jak powody jej przełożenia. Wiemy już jednak, na czym skupi się historia, bo twórcy zdradzili nieco o swoich zamiarach. Co czekam Milesa Moralesa i jego przyjaciół?

Cmentarz na którym inspirowała się J.K. Rowling przy tworzeniu postaci Lorda Voldermorta z Harrego Pottera

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse - wątki i fabuła

Reżyserzy Phil Lord i Chris Miller podczas ceremonii rozdania Złotych Globów opowiedzieli nieco o nadchodzącym filmie. Według nich, fani będą mieli powody do radości. Jak Miles poradzi sobie z poczuciem zdrady i zamieni je w coś pozytywnego? To właśnie ma być najciekawszym z wątków.

Myślę, że to jest właśnie to, co staramy się osiągnąć tymi filmami: by pokazać dobro i jak miłość, którą bohaterowie obdarzają Milesa, przekłada się na jego rozwój i sukces. - powiedział Lord portalowi Deadline.

Czy zgadniesz, co to za produkcja Marvela? Quiz dla prawdziwych znawców uniwersum

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się adoptowany brat Thora, którego grał brytyjski aktor Tom Hiddleston?