Screen z nagrania

i

Autor: Spider-Man: Lotus

Film

Spider-Man: Lotus. Zobaczcie, pełnometrażowy film stworzony przez fanów!

2023-08-14 14:46

W internecie można obejrzeć nowy film o słynnym superbohaterze. Spider-Man: Lotus to pełnometrażowy film stworzony przez fanów. Fanowska produkcja cieszy się ogromną popularnością I w zaledwie 2 dni obejrzało ponad 2 miliony fanów. Sprawdźcie gdzie oglądać I o czym jest Spider-Man: Lotus.

Fanowski film -  Spider-Man: Lotus

Spider-Man: Lotus to projekt amatorski, który został sfinansowany przez fanów dzięki zbiórce pieniędzy. Historia opowiedziana w 2-godzinnym filmie skupia się na Peterze Parkerze. Jak przeczytać możemy w opisie filmu:

Po tragicznej śmierci swojej byłej dziewczyny – pozornie spowodowanej jego własną próbą jej uratowania – Peter Parker tkwi w poczuciu winy za przeszłość, zastanawiając się, czy jego alter ego powinno zostać pogrzebane na dobre. Kiedy dociera do niego wiadomość, że śmiertelnie chore dziecko poprosiło o spotkanie ze Spider-Manem, Peter zastanawia się nad decyzją pocieszenia go w ostatnich dniach.

Historia zapowiada się intrygująco, a sądząc po opiniach internautów, którzy już obejrzeli film, jest to „najlepszy fanowski film, jaki kiedykolwiek widzieli. W tytułowego Spider-Man’a wcielił się Warden Wayne. Film zbiera dobre opinie wśród internautów, a to, co często jest chwalone przez widzów to bardzo dobra jakość jego wykonania. Zobaczcie sami i oceńcie. Link do fanowskiego filmu Spider-Man: Lotus znajdziecie poniżej.

QUIZ. Avengers i wielu innych. Rozpoznasz superbohaterów Marvel i DC Comics?

Pytanie 1 z 18
Jak naprawdę nazywał się Spider-Man?