Tamayo Perry nie żyje. Aktor znany z Piratów z Karaibów zaatakowany przez rekina!

i

Autor: Disney, materiały promocyjne Zdjęcie poglądowe

Piraci z Karaibów

Tamayo Perry nie żyje. Aktor znany z Piratów z Karaibów zaatakowany przez rekina!

2024-06-25 9:36

Tamayo Perry, 49-letni aktor zmarł w niedzielę po południu. Zginął podczas surfowania na Hawajach, zaatakowany przez rekina. Ratownicy przybyli na pomoc chwilę około godziny 13.00. Zostali poinformowani przez świadka o wypadku. Przewieziono go na brzeg skuterem, lecz mimo pomocy, którą otrzymał, nie udało się aktora uratować.

Aktor surfował tego dnia w pobliżu Goat Island, znanej również jako Mokuauia, w pobliżu Laie na Hawajach, z których pochodził. Mimo pomocy, którą otrzymał na miejscu, to nie udało się go uratować.

"Był kochanym przez wszystkich ratownikiem, dobrze znanym na North Shore, zawodowym surferem znanym na całym świecie. Osobowość Tamayo była zaraźliwa i chociaż ludzie go kochali, on kochał wszystkich bardziej. Składamy kondolencje rodzinie Tamayo i wszystkim jego współpracownikom. Prosimy o uszanowanie prywatności dla jego rodziny." - powiedział Kurt Lager, który pełni obowiązki szefa Wydziału ds. Bezpieczeństwa Oceanicznego w Honolulu.

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Tamayo Perry - kogo grał? Ile miał lat?

Tamayo Perry znany był między innymi z filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, gdzie wystąpił u boku Johnny'ego Deppa. Możecie również pamiętać go z w "Aniołkach Charliego 2" czy "Błękitnej fali". Aktor od roku 2016 pracował jako ratownik wodny. W chwili śmierci miał zaledwie 49 lat.

QUIZ. "Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix" - najlepsze serie filmowe

Pytanie 1 z 20
Jak naprawdę nazywał się Darth Vader?
Listen on Spreaker.