LoL Arena

i

Autor: oneesports https://www.oneesports.gg/league-of-legends/league-of-legends-arena-mode/

League Of Legends

Tego potrzebowało League Of Legends! Gracze masowo powracają do gry

2023-07-05 12:40

Chociaż zainteresowanie League Of Legends wciąż jest ogromne, to trzeba przyznać, że ciężko grze Riotu zrekrutować nowych, nigdy niemających do czynienia z ich grą graczy. Spowodowane jest to dużym progiem wejścia, a nawet paro miesięczna nieobecność na serwerze może was mocno wycofać. Nowy tryb 2v2v2v2 przywrócił jednak chęć rywalizacji w nieco innej formie i ponownie zebrał na serwerach PBE ogrom zadowolonych przywoływaczy.

Letnie wydarzenie w League Of Legends prócz nowych wyzwań i skórek będzie owocowało również w parę nowych trybów. Ten dla posiadaczy PC będzie nazywał się "Arena" i zaoferuje on rywalizację czterem drużynom w dwuosobowych składach podczas jednego meczu! Aktualnie gracze na publicznych serwerach testowych sprawdzają tryb 2v2v2v2, przesyłając nieustannie pozytywny feedback. Serwery są pełne, a rejestracja kont PBE znacząco poszła w górę. Wygląda na to, że nie będzie to tylko odskocznia dla monotonnych rozgrywek rankingowych w okresie letnim, ale i rywalizacja, która wkupi się w łaskę przywoływaczy.

Tryb 2v2v2v2 podbija serca graczy

Idealnie obrazuje to fakt, iż tryb Areny aktualnie nie jest pozbawiony błędów. Gracze nieustannie donoszą, że postacie nie są zbalansowane, brakuje możliwości dołączenia do kolejki w więcej niż dwie osoby, czy wysoki ping na serwerach PBE daje popalić (to akurat jest norma). Pomimo tego nawołują oni w dyskusjach na Reddicie, że i tak świetnie się bawią, a te "drobne" problemy nie zabierają im frajdy z trybu 2v2v2v2.

LoL Arena

i

Autor: gamertweak https://gamertweak.com/arena-champions-tier-list-lol/

Przywoływacze w rozmowach między sobą wspominają również o prośbie do Riotu, aby ten wprowadził rozgrywkę 2v2v2v2 na stałe do League Of Legends. Bardzo możliwe, że to się wydarzy, ponieważ oficjalne informacje mówią nam o zaimplementowaniu rozgrywek rankingowych do trybu Areny.

Jeden z użytkowników Reddita piszę również - Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, idźcie na PBE i spróbujcie nowego trybu gry. Jest rewelacyjny i dla mnie to jedna z najfajniejszych możliwości w Lidze. Brawa dla odpowiedzialnego za to zespołu, naprawdę udało im się dokonać czegoś wspaniałego.

Wygląda to na zdany test nowego trybu, a i sam Riot wreszcie dołożył cegiełkę, aby nieco bardziej rozszerzyć grono zainteresowanych League Of Legends. Oficjalnie rozgrywki 2v2v2v2 pojawią się na serwerach 20 lipca.

LoL Arena

i

Autor: dtgre https://www.dtgre.com/2023/06/arena-mode-league-of-legends-best.html
Express Biedrzyckiej - Marek BOROWSKI

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?