Last of Us Part 3

i

Autor: Sony PlayStation

The Last of Us

The Last of Us Part 3 nie powstanie? Naughty Dog potwierdza inną grę z uniwersum

2024-03-18 7:34

Twórca The Last of Us, Neil Druckmann, potwierdził, że choć gra jeszcze nie ujrzała światła dziennego, nakreślono już pełną historię spin-offu Tommy'ego, brata Joela, który, jak ma nadzieję, zostanie przedstawiony w grze lub serialu. Opowieść ma zostać wydana jeszcze przed The Last of Us Part 3.

The Last of Us opowie jeszcze jedną historię

W ubiegły piątek ukazał się Grounded II: The Making of The Last of Us Part II, czyli historia powstania jednej z najlepszych gier wszech czasów. Tak więc, jeśli jeszcze tego nie obejrzałeś, nie trać czasu! W dokumencie odkryliśmy, że część II miała pierwotnie posiadać całkowicie inne zakończenie, a Neil Druckmann potwierdził, że ma koncepcję na The Last of Us Part III. Zarówno twórcy, jak i aktorzy wypowiadali się na temat dzielącej reakcji na grę, czy zastraszania jednej z aktorek, ale chcę zwrócić waszą uwagę na dyskusję na temat możliwego spin-offu.

Czytaj też: The Last of Us Part 3 — Data premiery, fabuła i postacie. Wszystko, co wiemy o nowej grze

Druckmann wyjaśnił, że chociaż istnieje pełny zarys fabuły opowieści skupiającej się na Tommym, Naughty Dog zdecydowało się skupić na dopracowaniu brzmienia w studiu po wydaniu części II. „Napisaliśmy historię, która rozgrywa się po The Last of Us [część] II, w której występuje Tommy i mam nadzieję, że pewnego dnia uda nam się to dowieść” – wyjaśnił.

Czytaj też: The Last of Us 2 Remastered. Troy Baker drażni się z fanami! „Opowiedz mi lepszą historię”

To zawsze była krótka historia. Nigdy nie był to pełny tytuł. [...] Wciąż wierzę, że pewnego dnia ujrzy światło dzienne. Nie wiem, czy to będzie gra, czy mini serial”. Zdecydowanie wygląda na to, że opowieść z bratem Joela ma potencjał na DLC lub swoją własną produkcję z aktorami od HBO.

Czytaj też: The Last of Us 2 Remastered. „Grożono mojemu dziecku”! Zdradza aktorka podkładająca głos Abby

Tajemnicza zbrodnia pod kinem w Łodzi

QUIZ: Czy rozpoznasz konsolę do gier na podstawie zdjęcia kontrolera? Nie zgadniesz wszystkich!

Pytanie 1 z 14
Jaka konsola do gier jest powiązana z tym kontrolerem?
Nunchuck

Tam zagrasz w RPG, gry bitewne i planszówki! Zobaczcie zdjęcia z Gildii 26 w Warszawie w naszej galerii!