The Sims 4: Pałac Dżasminy i wieża Roszpunki przeniesione do gry

i

Autor: AI bing.com Zdjęcie poglądowe

GRY

The Sims 4: Pałac Dżasminy i wieża Roszpunki przeniesione do gry! Wyglądają nieziemsko! [WIDEO]

2024-05-19 12:36

W The Sims 4, dzięki sporej ilości oficjalnych dodatków, jak również modów tworzonych przez użytkowników, możemy zbudować niemal wszystko! Wśród fanów gry są również tacy, którzy potrafią wyczarować prawdziwe perełki. Ta użytkowniczka wykonała Pałac Dżasminy i wieżę Roszpunki! Wyglądają, jak wyjęte z bajek!

The Sims 4 to niezwykła gra, która od lat cieszy się ogromną popularnością. Chociaż z utęsknieniem czekamy już na jej nową odsłonę, która jeśli wierzyć plotkom, pozwoli nam na grę z przyjaciółmi, to i tak spędzamy weekendy na sterowaniu życiem naszych simów. Ta użytkowniczka Instagrama zaczęła również stawiać sobie wyzwania i jednocześnie oczarowywać fanów gry. Tym razem jeyjeybinktv pokazała stworzone przez siebie pałac Dżasminy i wieżę Roszpunki w The Sims 4! Trzeba przyznać, że oba projekty robią niezwykłe wrażeni! Możecie je zobaczyć w poniższych wideo.

The Sims 4. Nowy dodatek za darmo

Od jakiegoś czasu twórcy gry dzielą się z nami bezpłatnymi dodatkami. Obecnie pobrać można Kwitnące wnętrza! Warto się jednak pośpieszyć, bo oferta jest czasowa. Zawartość tego pakietu, pozwoli nam czerpać jeszcze więcej inspiracji w modzie, umeblowaniu, uczesaniu i wystroju. Po raz pierwszy dodatek miał premierę w 2021 roku, jednak wtedy był on dostępny tylko za opłatą.

Więcej przeczytacie TUTAJ.

Disney QUIZ! Połącz w pary najlepszych przyjaciół z bajek! Nie mieć 100% to wstyd!

Pytanie 1 z 10
Król Lew: Timon i...
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle