The Sims 4  - Zakochaj się. Wyciekł nowy dodatek do kultowej gry! Znamy datę premiery

i

Autor: https://simsvip.com Zdjęcie poglądowe

The sims 4

The Sims 4 - Zakochaj się. Wyciekł nowy dodatek do kultowej gry! Znamy datę premiery

2024-06-14 10:48

Jeszcze przed oficjalną zapowiedzią w sieci pojawiła się informacja o The Sims 4 Zakochaj się. Nowy dodatek, którego premiera ma odbyć się 25 lipca tego roku szybko zainteresował fanów gry. Według doniesień przedsprzedaż rozpocznie się już 27 czerwca! A co znajdziemy w środku? To między innymi zupełnie nowe miasto.

The Sims 4 - Zakochaj się to nowy dodatek do kultowej gry. Do sieci trafił przeciek od użytkownika @anadius, który poinformował świat o planach z nim związanych na swoim profilu w serwisie X. 16. dodatek do gry wprowadzi między innymi nowe miasto - Ciudad Enamorada inspirowane latynoskimi klimatami. Powrócić mają również randki online. Jak można się było spodziewać, zdjęcia błyskawicznie zniknęły z sieci, jednak w internecie nic nie ginie.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Opis dodatku The Sims 4 Zakochaj się

Odkrywaj świat romansu: twórz pary z uroczymi Simami i planuj ekscytujące randki w The Sims 4 Zakochaj się! Dodatek. Stwórz profil swojego Sima w aplikacji randkowej Zakątek Kupidyna i spotykaj się z dopasowanymi Simami! Czekają Cię nowe intymne interakcje, takie jak przytulanie się w łóżku czy spotkania na uwodzicielski taniec. Dynamika relacji i to, czy okaże się ona gorąca, czy burzliwa, zależeć będzie od tego, co pociąga Twojego Sima. Zwróć szczególną uwagę na to, co kręci, a co odrzuca Simów.

Planuj gorętsze randki

Sprawdź w aplikacji Zakątek Kupidyna dopasowanych partnerów, dzięki którym Twojemu Simowi szybciej zabije serce. Potem zaplanuj randkę w nowym systemie planowania randek. Wybierz, dokąd chcesz się udać i co tam będziesz robić, aby stworzyć romantyczną schadzkę, która zachwyci Simów. Simowie mogą się do siebie zbliżyć, grając w gry, przytulając się na łóżku czy korzystając z romantycznego koca w pięknym miejscu, aby uczynić tę chwilę wyjątkową.

Wszystko o pożądaniu

Co działa na Twojego Sima? To, co kręci i odrzuca Simów, zadecyduje o tym, jak bardzo się sobie podobają. Składają się na to między innymi zainteresowania i interakcje! Odkrywaj je w ramach poznawania partnerów przez Simów, buduj relacje i utrzymuj romantyczną satysfakcję na wysokim poziomie. Ponieważ Simowie lubią różne interakcje, ich poziomy satysfakcji mogą się różnić. Interakcje między Simami mogą również wpływać na to, czy ich dynamika związku będzie satysfakcjonująca, gorąca, burzliwa czy nieprzewidywalna.

Dla kochających miłość

Romans to nie tylko słowo. To umiejętność, która odblokowuje uwodzicielskie interakcje. Dla Simów o aspiracji romantycznej romans to sposób na życie. Prawdziwie beznadziejni romantycy mogą nawet zająć się kochaniem zawodowo i zostać konsultantami ds. miłości! W miarę rozwoju kariery będą zdobywać nowe sposoby propagowania miłości i być może znajdą w swoim wyposażeniu urocze meble w kształcie serc.

Randki w niezapomnianym mieście

Zakochaj się w urokliwym mieście wprost stworzonym do romansowania. Ciudad Enamorada ma trzy czarujące dzielnice z mnóstwem miejsc dla Simów na spotkania, flirt, a nawet bara-bara. Pojawi się również nowa cecha parceli – „Schadzka singli” – która będzie przyciągać wolnych Simów, aby się poznawali.

Bonusowe przedmioty

Kup teraz, aby otrzymać bonusowe przedmioty „Złamane serce”. Nie wszystkie historie miłosne mają szczęśliwe zakończenie. Trochę bólu Ci nie zaszkodzi… z eyelinerem „Tylko siąść i płakać” i przytulankami z nowym pluszakiem „Serducho”, a swoje życie w pojedynkę rozpocznij z łóżkiem dwuosobowym „Zwykłe zerwanie” (eks udało się odebrać Ci łóżko, ale nie godność… przynajmniej nie całą). Przedmioty dostępne, jeśli zamówisz Zakochaj się! Dodatek między 27 czerwca a 5 września.

The Sims 4  - Zakochaj się. Wyciekł nowy dodatek do kultowej gry! Znamy datę premiery

i

Autor: https://simsvip.com Zdjęcie poglądowe

The Sims 4 QUIZ. Czy znasz wszystkie dodatki?

Pytanie 1 z 10
Kozy i owce znajdziemy w dodatku/akcesorium: