Wiedźmin

The Witcher Monopoly już można zamówić! Ile kosztuje kultowa gra w tej odsłonie?

2024-06-18 12:56

Wiedźmin: Monopoly The Witcher to gra, która koniecznie powinna znaleźć się w twojej kolekcji, jeśli jesteś fanem Geralta z Rivii! Gra odpowiednia jest oczywiście nie tylko dla fanów opowiadań Andrzeja Sapkowskiego i gier CD Projekt RED, chociaż naszym zadaniem jest... przyjmowanie zleceń na potwory!

Jesteś fanem książek i gier z serii Wiedźmin? Powróć do swojego ulubionego świata i to wspólnie z przyjaciółmi! Monopoly The Witcher to fascynująca, nowa odsłona kultowej gry w Monopol, która pozwoli ci wędrować po starym kontynencie w poszukiwaniu zleceń na potwory. Pokonaj ich jak najwięcej, zdobywaj ukryte skarby i świetnie się baw w swoim ulubionym świecie Wiedźmina! Gra jest już dostępna w sprzedaży w angielskiej wersji językowej!

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

The Witcher Monopoly

Na planszy walczyć będziemy z potworami, odkrywać skarby i wpadać w pułapki losu. Nie brakuje również tradycyjnych pól jak 'parking' i 'idziesz do więzienia', chociaż trzeba przyznać, że w starym świecie wyglądają dość... dziwnie. Gracze przemieszczać będą się przy pomocy dedykowanych figurek. Są to między innymi Płotka na dachu, jaskółka (symbol Ciri), ptasia czaszka Yennefer i lutnia Jaskra. Gra przeznaczona jest dla 2 do 6 graczy powyżej 17 lat. Czas rozgrywki to około 60 minut.

Zobacz też: Wiedźmin 3: Ciri's Sole Memento. Ogromny dodatek do gry za darmo! Możemy pobierać

The Witcher Monopoly - CENA. Gdzie zamówić?

Gra The Witcher Monopoly dostępna jest już w wersji angielskiej w przedsprzedaży na Amazon. Kosztuje 27,95 dolarów + przesyłka, czyli w sumie przygotować należy około 200 złotych. Pierwsi szczęśliwcy już mogą się nią cieszyć!

Wiedźmin. Krew Elfów QUIZ: Ile pamiętasz z pierwszego tomu wiedźmina?

Pytanie 1 z 10
Co oznacza w Starszej Mowie "Kaer Morhen"?