Gry

Gorące premiery gier na początku 2024 roku. W te gry wkrótce będzie można zagrać!

2024-01-08 12:49

Rok 2024 zapowiada się bardzo ciekawie pod względem premier w świecie gamingu. W naszym artykule znajdziecie listę 10 najważniejszych premier z 3 pierwszych miesięcy 2024 roku. Sprawdźcie, w jakie gry warto zagrać w 2024 roku.

Pierwszy kwartał 2024 roku będzie obfitował w wiele ciekawych premier gier. Na naszej liście umieściliśmy nie tylko najgłośniejsze tytuły takie jak Dragon's Dogma 2 czy Tekken 8, lecz również grę na podstawie książek Jacka Piekary, czyli The Inquisitor. Oto nasze TOP 10.

Premiery gier w pierwszym kwartale 2024 roku – TOP 10

  • Alone in the Dark – 16.01.2024

Nowy Alone in the Dark to reboot kultowej serii survival horrorów zapoczątkowanej w 1992 roku. Najnowsza odsłona zapowiada się bardzo ciekawie, a fabułę tej mrocznej gry będziemy mogli poznać, wcielając się w dwie postacie. Edwarda Carnby'ego, w którego wcielił się aktor David Harbor ze „Stranger Things” lub Emily Hartwood, którą gra aktorka Jodie Comer nagradzana m.in. za rolę „Obsesja Eve”. Ich zadaniem będzie przeżyć i odkryć prawdę o mrocznym dworze Derceto.

  • Prince of Persia: The Lost Crown – 18.01.2024

Prince of Persia: The Lost Crown to najnowsza odsłona słynnej przygodowej gry akcji, za którą odpowiada Ubisoft. Książe Persji wraca po gry po długiej przerwie, jest to bowiem pierwsza duża część od czasu Prince of Persia: The Forgotten Sands z 2010 roku.

  • Like a Dragon Infinite Wealth - 26.01.2024

Like a Dragon: Infinite Wealth to gra typu RPG opracowana przez Ryu Ga Gotoku Studio. Gra jest ósmą główną odsłoną cyklu Yakuza. Gra ma być najdłuższą częścią z serii i wcielimy się w niej w dwóch bohaterów, którymi będą Ichiban Kasuga oraz Kazuma Kiryu.

  • Tekken 8 – 26.01.2024

Również w styczniu swoją premier będzie miała nowa odsłona słynnej bijatyki. Tekken 8 to ósma główna i dziesiąta ogólna część serii Tekken.

  • Suicide Squad: Kill the Justice League – 02.02.2024

Fani uniwersum DC niewątpliwie wyczekują najnowszej gry osadzonej w komiksowym świecie. Gra, w której zagramy członkami Legionu samobójców, ma łączyć cechy przygodowej gry akcji i strzelanki TPP w otwartym świecie.

  • The Inquisitor - 08.02.2024

The Inquisitor to niewątpliwie bardzo ciekawa propozycja dla graczy lubiących twórczość Jacka Piekary. W tej przygodowej grze dark fantasy gracze wcielą się w słynnego inkwizytora Mordimera Madderdina.

  • Banishers: Ghosts of New Eden – 13.02.2024

Banishers: Ghosts of New Eden to gra akcji typu RPG opracowana przez Don't Nod i opublikowana przez Focus Entertainment. W grze wcielimy się w parę łowców duchów Antea Duarte i Red mac Raith. Para wyrusza na misję, aby zbadać nękaną przez duchy społeczność Nowego Edenu, w wyniku czego jedna z postaci sama staje się duchem...

  • The Thaumaturge – 20.02.2024

The Thaumaturge gra RPG od polskiego studia 11 bit studios. W grze przeniesiemy się do Warszawy początku XX wieku. W grze czekają nas trudne moralnie wybory i przygody, w których towarzyszyć nam będą potężne i nieco demoniczne istoty – Salutorzy.

  • Final Fantasy 7 Rebirth – 29.02.2024

Final Fantasy VII Rebirth to druga część trylogii remake’ów Final Fantasy 7. Najnowsza produkcja ma odtworzyć fabułę pierwowzoru, ale przy okazji zaoferować graczom zmienioną rozgrywkę, większą swobodę eksploracji oraz walkę w czasie rzeczywistym.

  • Dragon's Dogma II -  22.03.2024

Dragon's Dogma 2 to gra akcji typu RPG z otwartym światem opracowana przez firmę Capcom. Gra będąca kontynuacją pierwszej części Dragon's Dogma z 2012 roku. Gra ma oferować rozległy otwarty świat inspirowany średniowieczną Europą, w którym znajdziemy również wiele groźnych, mitycznych stworzeń, z którymi będziecie musieli walczyć.

Lista wszystkich premier gier w 2024 roku znajduje się w podświetlonym linku.

QUIZ z gry Wiedźmin 3. Sprawdź, ile pamiętasz z gry i dodatków?

Pytanie 1 z 12
Jak nazywa się winnica w Toussaint będąca własnością Geralta z Rivii?
5 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH GIER 2023 [Hogwarts Legacy, Red Fall, Star Wars...] | ESKA XD - Blogier #64