Treudny QUIZ z cytatów. Harry Potter, Opowieści z Narnii czy Igrzyska Śmierci?

i

Autor: LILO/SIPA/EAST NEWS / 0070056/Reporter Zdjęcie poglądowe

Spradź się!

Trudny QUIZ z cytatów. Harry Potter, Opowieści z Narnii czy Igrzyska Śmierci?

2024-05-26 17:27

Jesteś fanem fantasy? Na wyrywki znacie wszystkie wielkie serie? Zawsze marzyliście o liście z Hogwartu? Z zapałem otwieracie wszystkie szafy, a jeśli chodzi o Igrzyska śmierci to... No dobrze - tam byście się nie chcieli znaleźć! Sprawdźcie się z wiedzy o waszych ulubionych seriach fantasy! Z której serii pochodzi ten cytat?

Jesteś wielkim fanem fantastycznych książek i filmów? Czytałeś i oglądałeś Harry'ego Pottera niezliczoną ilość razy? A może uwielbiasz od dziecka Opowieści z Narnii i dokładnie oglądasz każdą szafę? Igrzyska Śmierci robią na tobie wciąż ogromne wrażenie? Mamy coś dla ciebie! Harry Potter, Opowieści z Narnii czy Igrzyska Śmierci? Z której serii pochodzi ten cytat? Sprawdź się w naszym quizie! Test składa się z 10 trudnych pytań, na które poprawnie odpowiedzieć mogą tylko osoby, które świetnie znają każde z tych trzech uniwersów! Życzymy wam powodzenia i trzymamy za was kciuki!

Harry Potter, Opowieści z Narnii czy Igrzyska Śmierci? Z której serii pochodzi ten cytat? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Zawiedzione nadzieje rodzą wielki ból.
"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps
Listen on Spreaker.