GTA VI

i

Autor: hdqwalls

GTA VI

Twórca GTA VI ujawnił nowe informacje! Premiera zaskoczy fanów ekwipunkiem postaci

2023-07-19 9:26

Informacji o Grand Theft Auto VI coraz więcej i można stwierdzić, że to bardzo dobra wiadomość dla fanów serii. Kolejnym promyczkiem nadziei na ujawnienie daty premiery gry jeszcze w 2023 roku jest szereg nowych szczegółów na temat nadchodzącej GTA VI, podanych przypadkiem przez jednego z pracowników Rockstar Games!

Grand Theft Auto VI jest z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier wszechczasów. Powodów tego jest wiele jak, chociażby, bardzo udane poprzednie odsłony oraz innowacyjne rozwiązania wprowadzane przez deweloperów z każdą nową częścią. Niestety, ale aktualnie Rockstar Games milczy na temat szczegółów, pomimo ogłoszenia, że tytuł jest w fazie rozwoju. Chociaż przecieki potwierdziły powrót do Vice City, wprowadzenie kobiecej bohaterki i wiele innych aktualizacji rozgrywki, fani wciąż czekają, aż Rockstar zaprezentuje oficjalny zwiastun oraz datę premiery GTA VI. Jednak w oczekiwaniu niektórzy pracownicy studia podzielili się swoją pracą nad najnowszym tytułem sugerując, że w następnym Grand Theft Auto powrócą m.in. piły łańcuchowe.

Pracownik Rockstar Games przypadkowo ujawnia szczegóły GTA VI

Na portalu LinkedIn „Sayan Saha”, projektant 2D/UI, zaktualizował swoją biografię, aby zawierała ona odniesienia do GTA VI. Tym samym pracownik studia podzielił się swoim zaangażowaniem w grę. Chociaż ostatecznie postanowił on usunąć fragmenty dotyczące GTA VI, to w internecie pojawiły się zrzuty ekranu biografii przed jej edycją, ujawniając jego pracę nad grą. Według biografii pracował nad „500 zasobami 2D w grze dla GTA VI”, w tym ponad 25 „unikalnymi markami”. Co ciekawe, jego praca obejmuje również etykiety na przedmiotach takich jak: piły łańcuchowe, gaśnice, tablice elektryczne, silniki łodzi i silniki samochodowe.

Wydaje się to sugerować, że GTA VI będzie zawierać piły łańcuchowe i gaśnice jako broń, które mogą być bardzo zabawne w walce przeciwko NPC lub graczom w GTA Online 2. Twórca podkreślił ponadto, jak pracował nad oznakowaniem, ogólnym "bałaganem" w grze oraz przedmiotami pojawiającymi się we wnętrzach budynków.

GTA VI pracownik

i

Autor: Dexerto

Wielu sympatyków serii oczekuje, że te funkcje zobaczy w akcji podczas nadchodzącego 2024 roku. Aby tego dokonać, Rocktar Games z pewnością musiałoby uruchomić kampanie marketingową Grand Theft Auto VI jeszcze w 2023 roku, aby podobnie jak z GTA V móc zbudować wokół tytułu potrzeby szum — który i tak już jest ogromny.

Łódzki nauczyciel przebiegnie 600 kilometrów po Orientarium

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?