Naruto x McDonald's

i

Autor: McDonald's / Naruto wiki

Anime

Twórcy Naruto tworzą serial z McDonald’s! Produkcja o frytkach jeszcze w 2024 r.

2024-05-14 19:32

Historia franczyzy McDonald’s i anime jest zaskakująco długa, a największa na świecie sieć restauracji często pojawia się w różnych programach, chociaż nie jest to dokładnie taka sama nazwa marki. Teraz dowiadujemy się, że twórcy Naruto łączą siłę z McDonald’s, aby stworzyć specjalną serię dla fanów.

WcDonald's, czy McDynald's, to różne reinkarnacje sieci McDonald's w anime. Teraz McDonald’s przygotowuje się do prawdziwego wejścia do kanonu, ogłaszając nowy projekt ze Studiem Pierrot dotyczący nowego anime. Ogłoszony 20 lutego zwiastun wywołał wiele fanfar w społeczności i wydaje się, że zapowiada całą historię opartą na frytkach i nuggetsach z McDonald's.

Czytaj też: Anime powodem aresztowania dwóch mężczyzn. Fani Jujutsu Kaisen i One Piece odetchną z ulgą

Ogłoszenie nie zawierało szczegółów dotyczących fabuły, a nawet tego, czy będzie to cała seria, czy tylko miniserial. Wiemy jednak, że będzie to kolorowa i zabawna opowieść, a restauracja zajmie centralne miejsce.

Czytaj też: Cyberpunk Edgerunners nadchodzi! Ceniony serial anime na podstawie gry CD Projekt RED z nowością

Warto przy tym zaznaczyć, że Studio Pierrot, z którym współpracuje McDonald's, jest prawdopodobnie jednym z najbardziej kultowych studiów w branży anime. Od 1979 roku studio jest odpowiedzialne za takie seriale jak Naruto, Bleach i Tokyo Ghoul.

Czytaj też: Anime — Film z 2024 r. z rekordową sprzedażą już pierwszego dnia. „Prawdziwy hit”

Premiera anime zaplanowana jest na 26 lutego, a kampania reklamowa będzie prowadzona we wszystkich oddziałach McDonald’s.

Czytaj też: Anime — Prezenty dla fanów! 6 pomysłów na niedrogie drobiazgi w 2024 r.

nie używać zły plik

Naruto QUIZ: Sprawdź, jak dobrze znasz Sasuke Uchiha

Pytanie 1 z 11
Kto zabił rodzinę Sasuke?