Venom

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/big.php?i=953245

Filmy

Venom 3 – poznaliśmy pełny tytuł filmu. Eddie Brock i Peter Parker przetną swoje drogi?

2023-05-16 10:10

Venom 3 oficjalnie powstaje, a odpowiedzialnym za to jest Japoński gigant Sony, który ma w planie napędzić uniwersum oparte o postacie ze świata Spider-Mana. Z pierwszych przecieków wynika, że do głównego protagonisty filmu dołączy Peter Parker.

Ostatnia plotka puszczona w świat wskazuje na to, że tak zwane Sony's Spider Man Universe może obfitować w masę ciekawych filmów z różnymi postaciami z uniwersum. Pierwszym z nich ma być nowy Venom 3, a jeżeli plotki okażą się prawdziwe to obok Eddiego Brocka stanie sam Peter Parker.

Venom: Orwell, bo taki ma nosić tytuł roboczy najnowszego filmu Sony, oznacza, że najprawdopodobniej ujrzymy w nim Orwella Taylora, czyli jednego z najbogatszych ludzi Nowego Jorku. Jego udział w filmie nie jest podyktowany bez przyczyny, ponieważ w adaptacji komiksowej to przez Venoma stracił jednego z synów i obiecał sobie zemstę na Eddiem Brocku. Z tego powodu główny bohater komiksu przeniósł się do innego miasta, aby wieść spokojne życie, kiedy nagle zaczynają nękać go super żołnierze Orwella. Wtedy na pomoc nadlatuje pająk z sąsiedztwa i wspólnie ratują sytuację od tragicznego końca. Smaczku tej filmowej opowieści może nadać fakt, że w rolę Spider-Mana może wcieli się Andrew Garfield albo Toby Maguire.

Venom

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/big.php?i=953245 Link: https://wall.alphacoders.com/big.php?i=953245
Artur Szpilka przed walką z Pudzianowskim | Andrzej Kostyra

Sprawdź, którym bohaterem z "Przyjaciół" jesteś!

Pytanie 1 z 8
Zostawił cię obecny partner/partnerka. Jak się zachowasz?