Warhammer 40k: Space Marine 2

i

Autor: Warhammer 40k: Space Marine 2 / Saber Interactive

Gry

Warhammer 40k: Space Marine 2. Jak dostać się do beta testów?

2023-08-31 12:09

Niektórym fanom uda się zagrać w nową grę osadzoną w świecie Warhammer 40 000 nieco wcześniej. Focus Interactive ogłosiło zapisy do beta testów gry Space Marine 2. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów Warhammera. Sprawdźcie jak uzyskać wcześniejszy dostęp do tej gry.

Spis treści

  1. Warhammer 40k: Space Marine 2 - nowy zwiastun
  2. Space Marine 2 - Zapisy do beta testów

Warhammer 40k: Space Marine 2 - nowy zwiastun

Najnowszy krwawy i brutalny zwiastun z rozgrywki gry Warhammer 40k: Space Marine 2 wywarł ogromne wrażenie na fanach, którzy opublikowali film na Gamescom 2023. Na nagraniu z rozgrywki mogliśmy zobaczyć Tytusa w pełnej krasie, który zaprezentował nam, jak radzą sobie Space Marine w obliczu hord Tyranidów. Mieliśmy również podgląd na to, jak wygląda nowy system walki dystansowej w grze od Saber Interactive.

Space Marine 2 - Zapisy do beta testów

Twórcy gry poinformowali o możliwości zapisów, bo beta testów gry Warhammer 40k: Space Marine 2. Jak uzyskać wcześniejszy dostęp do gry? Jeśli chcecie zagrać w grę Space Marine 2 wcześniej niż inni, wystarczy wpisać się na listę testerów gry na specjalnej stronie. Chociaż nie ma jeszcze wyznaczonej konkretnej daty premiery gry Warhammer 40 000: Space Marine 2 to jej twórcy obiecali, że pojawi się ona jeszcze w tym roku, a na stronie do zapisów przeczytać możemy, że premiera będzie „tej zimy”, co sugerować może, że dostęp do gry będziemy mieć w grudniu 2023.

QUIZ: Warhammer 40,000

Pytanie 1 z 12
Która z ras w tym uniwersum rozmnaża się przez zarodniki?