Wiedźmin

i

Autor: CD Projekt RED

Wiedźmin

Wiedźmin 3: A Night to Remember. Nowe zadanie Geralta z Rivii! Powróć do bajkowego Toussaint

2024-06-28 7:25

Fani Wiedźmina 3: Dziki Gon nie muszą ciągle wracać do podstawowej wersji gry lub dwóch dodatków, które CD Projekt RED zaoferowało graczom. Za sprawą modderów sympatycy przygód Geralta z Rivii mogą sprawdzać zupełnie nowe zadania, wcale nie odstające od tych napisanych przez polskie studio.

Wiedźmin 3 to wciąż najwspanialsza gra, jaką kiedykolwiek stworzył CD Projekt Red, a po ogromie włożonej pracy w naprawę Cyberpunk'a 2077 możemy ponownie stwierdzić, że polskie studio wróciło na tron w gatunku twórców gier RPG. To powiedziawszy, Wiedźmin 3 był doskonały w chwili premiery i doskonały teraz, a mody niezależnych twórców w pewny sposób czynią go jeszcze lepszym, szczególnie wtedy, kiedy skończyliśmy główne opowieści.

Czytaj też: Wiedźmin 3: Dziki Gon z ogromnym darmowym dodatkiem! „Wygląda jak nowa gra”

Wiedźmin 3: A Night to Remember to mod, który polecam wszystkim fanom

Wiedźmin 3: A Night to Remember, którego autorem jest nikich340, mówiąc najprościej, jest rozszerzenie zadań przeznaczonych specjalnie dla dodatku DLC Krew i Wino. To nie tylko bardzo pracowity quest, to ogromne zadanie, w którym biorą udział nowe i powracające postacie, z wyjątkową historią, która jest w pełni odtwarzana głosowo. Zawiera nawet kilka ważnych wyborów do podjęcia i wartościową nagrodę za dotarcie do końca.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris — Wszystko, co musisz wiedzieć. Data premiery, gameplay, fabuła

Warunkiem jest ukończenie przynajmniej głównego wątku fabularnego DLC Krew i Wino, chociaż twórca moda zaleca również ukończenie zadania „Blood Simple” zleconego przez Oriannę. Sugerują także, żeby gracz miał co najmniej 50 poziom przed przystąpieniem do ekspansji.

Darmowy dodatek DLC Wiedźmin 3: A Night to Remember sprawdzicie pod tym linkiem.

Express Biedrzyckiej - SZCZERBA, MATERSKA-SOSNOWSKA – WSTĘP

Która postać z Wiedźmina byłaby twoją miłością? Nasz QUIZ odpowie na wasze pytania!

Pytanie 1 z 8
Twój styl walki to?
Listen on Spreaker.