Ciri i Geralt

i

Autor: CD Projekt RED

Wiedźmin

Wiedźmin 3: Ciri's Sole Memento. To rozdzierający serce epilog! Sprawdzisz go za darmo

2024-07-19 11:54

Choć Geralt skradł nasze serca, jest jeszcze jedna osoba, która zasługuje na naszą sympatię i pochwałę, mianowicie Ciri. Dla tych, którzy tęsknią za zakończeniem historii jednej z najbardziej wciągających i intrygujących bohaterek serii, nie szukaj dalej niż Ciri’s Sole Memento. Ten darmowy mod ponownie zaprosi cię do świata Andrzeja Sapkowskiego i CD Projekt RED.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Ciri's Sole Memento to gratka dla fanów gry CD Projekt RED

Wiedźmin 3: Dziki Gon Ciri's Sole Memento to mod questowy, który według niektórych graczy powinien stanowić „obowiązkową część” rozgrywki, dzięki czemu daje on „satysfakcjonujące zakończenie” Geraltowi, Ciri i staruchom (aka Panie Lasu). Jeśli jeszcze nie spotkałeś piękności z Krzywuchowych Moczar, o których mówimy, nie będziemy za dużo spojlerować.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris i Remake pierwszej części powstaje! Wszystko, co wiemy

„Ej, to jest chore!”, chwali rozszerzenie jeden z graczy. „Solidny mod, który powinien być częścią podstawowej gry.” Jedynym problemem, jaki ktokolwiek zauważył do tej pory w przypadku tego moda związanego z misjami, jest to, że ostatnia walka z bossem jest trudna lub, jak niektórzy mówią, „nudna”, ale są to drobne zastrzeżenia, które wielu graczy przepchnęło, aby ukończyć ten dodatek.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris — Znamy przyszłość Geralta w nowej trylogii. „Będę grał go wiecznie”

Wszyscy ci, którzy chcą zagrać w Ciri’s Sole Memento, powinni odwiedzić stronę nexusmods, a następnie postępować według instrukcji twórcy tego wspaniałego moda!

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris, Canis Majoris i Sirius. Wszystko, co wiemy o planach CD Projekt RED

Orlen sfinalizował przejęcie stacji w Austrii. Daniel Obajtek: nasza siła w regionie rośnie

Wiedźmin QUIZ: Którego z wiedźminów bardziej przypominasz?

Pytanie 1 z 9
Czy potrafiłbyś stanąć w obronie kogoś nieznajomego na ulicy?