Wiedźmin

i

Autor: CD Projekt RED

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3 z nowym poziomem trudności. Mod Czas Wojny dużym urozmaiceniem

2024-07-05 7:42

Wiedźmin 3: Dziki Gon już samo w sobie niesie za sobą sporo wyzwań i historii, ale to niesamowite rozszerzenie z pewnością sprawi, że powrót do świata mutantów ponownie może okazać się ekscytującą oraz trudną podróżą. Wszystko za sprawą modyfikacji „Czas Wojny”.

Podobnie jak w przypadku większości gier RPG, gracze mogą wybrać poziom trudności, na którym chcą grać, a wybranie trudniejszego, może skutkować większym wyzwaniem podczas starć z wrogami, ich większą liczbą, czy ograniczonymi zasobami. Jednak ten mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon dodaje zupełnie nową rzecz, o którą należy się martwić.

Czytaj też: Wiedźmin 3: Dziki gon z zupełnie nową mechaniką walki. Modyfikacja do pobrania za darmo

Times of War dodaje nowy poziom trudności

W Times of War autorstwa jednego z twórców Nexus Mods, modyfikacja ta wprowadza „realistyczne doświadczenie przetrwania” do tytułu CD Projekt Red.

Ten mod wprowadza realistyczne wrażenia związane z przetrwaniem, dodając trzy najważniejsze potrzeby Geralta: głód, pragnienie i sen. Te potrzeby będą miały wpływ na samopoczucie i rozgrywkę Geralta, wymagając od ciebie zarządzania jego podstawowymi potrzebami, aby zapewnić mu przetrwanie i sukces w przygodach” – czytamy w opisie.

Oprócz walki z potworami, poszukiwania Ciri i grania w Gwinta, Geralt będzie teraz musiał zwracać uwagę na swoje potrzeby. Niezastosowanie się do tego będzie miało ogromny wpływ na grę, na przykład utratę przedmiotów, jeśli nasz Wiedźmin zemdleje z braku snu.

Times of War nadal jest w fazie rozwoju, ale można go pobrać i wypróbować zupełnie za darmo.

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Która postać z Wiedźmina byłaby twoją miłością? Nasz QUIZ odpowie na wasze pytania!

Pytanie 1 z 8
Twój styl walki to?