“Wiedźmin”: sezon 4 ze sporym opóźnieniem? Nie mamy dobrych wieści

i

Autor: Susie Allnutt/Netflix “Wiedźmin”: sezon 4 ze sporym opóźnieniem? Nie mamy dobrych wieści

Wiedźmin

Wiedźmin 4 od Netflix. Znamy przyszłość Ciri w serialu! Fani powinni być zadowoleni!

2024-06-03 11:52

Freya Allan o 4. sezonie Wiedźmina opowiedziała w jednym z wywiadów. Aktorka zdradziła częściowo, jak potoczyć mają się losy Ciri. Fani powinni być zadowoleni, bo wiele wskazuje na to, że tym razem Netflix był wierny książce. Na księżniczkę Cintry czekają niebezpieczne przygody i pierwszy w życiu romans!

Liam Hemsworth jako Geralt z Rivii zadebiutował już na planie serialu Wiedźmin od Netflix, a zdjęcia komentował cały światy. Fani są niezwykle ciekawi, jak aktor poradzi sobie z zadaniem. Ale to nie tytułowego Wiedźmina czekają najciekawsze doświadczenia w nadchodzącym sezonie! Fani książek Andrzeja Sapkowskiego pamiętają, że na Ciri czeka... romans. Opowiedziała o nim również Freya Allan:

- Ma swoje pierwsze doświadczenia romantyczne, jeśli w ogóle można to tak nazwać, ponieważ nie jest to dobry związek. Wkracza w bardzo mroczną część siebie, na którą - moim zdaniem - widzowie będą patrzeć z przerażeniem. - powiedziała aktorka w wywiadzie dla magazynu ELLE.

Mowa oczywiście o związku z Mistle - dziewczyną z bandy Szczurów, którą poznaliśmy już w poprzednim sezonie. Książkowa bohaterka miała krótko ostrzyżone włosy koloru słomy i długie nogi, ta Netflixa wizualnie prezentuje się inaczej, jednak również nie brakuje jej tupetu i temperamentu.

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

Wiedźmin — sezon 4 - FABUŁA

Romans z Mistle to tylko początek. Ciri będzie musiała zmienić się niemal nie do poznania. Porzuci swoje imię, by przybrać pseudonim Falka, na cześć słynnej mścicielki. Dziewczyna pomagać będzie w grabieżach, mordować, a nawet zrobi sobie tatuaż - a przynajmniej tak potoczyły się losy bohaterki w książce. Zostanie również właścicielką wyjątkowej, czarnej jak noc klaczy. Rącza Kelpie, bo takie otrzyma imię zwierzę, uratuje Ciri życie, gdy będzie ono zagrożone. Tropem księżniczki podążają bowiem już Leo Bonahrt, słynny łowca nagród i Puszczyk ze swoją bandą. Ciri straci nadzieję, że znów zobaczy Geralta i Yennefer. Oni jednak nie porzucą oczywiście swojej podopiecznej i ruszą jej śladem.

Premiera czwartego sezonu serialu Wiedźmin planowana jest na 2025 rok.

Wiedźmin QUIZ: Prawda czy Fałsz? Ostateczny test o Ciri. Tylko mutanci zdobędą 20/20 pkt

Pytanie 1 z 20
Pełne imię Ciri to Cirilla Fiona Elen Riannon